Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cesty za vínem a gastronomií

Cílem těchto zájezdů jsou různé evropské i exotické regiony, které nabízejí milovníkům dobrého jídla a vína výjimečné a originální zážitky. Především vám na nich chceme nabídnout možnost ochutnat speciality dané oblasti, ale nezapomínáme ani na kulturně-historické památky a další zajímavosti, které neodmyslitelně k cestě patří a umocňují tak celkový zážitek z návštěvy.

Vybíráme restaurace, ale i jiná stravovací zařízení, které reprezentující kvalitní místní gastronomii a typické pokrmy či produkty daného regionu nebo města. Obdobně postupujeme při výběru vín a dalších nápojů. V ubytování se snažíme držet vysokého standardu, ale primárně s volbou dobré lokality. Tedy ve městech především v centrech s pěším dosahem zajímavých míst. Velikost skupiny se pohybuje v komorním duchu od 6 do maximálně 14 klientů dle konkrétní destinace. Zájezd vždy provází česky mluvící průvodce, který vám pomůže odstranit jazykovou bariéru a bude vám ve všem nápomocen.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.