ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Představujeme vám naše novinky pro příští sezonu

Představujeme vám naše novinky pro příští sezonu

7. listopad 2019

Rádi bychom vám představili naše nové zájezdy pro příští rok. Máme pro vás doporučení ředitele Adventury, Petra Novotného, který by se s vámi rád opět po roce podělil o svá osobní doporučení a nabídl vám ucelený souhrn změn v naší nabídce poznávacích a aktuálně velmi populárních turisticko-poznávacích zájezdů. Mezi více než 55 novinkami v naší nabídce mají tradiční a výsostné postavení zájezdy v katalogu Poznávacích zájezdů.

Nabídka cestovní kanceláře Adventura je rozdělena do čtyř hlavních směrů a kategorií. Mezi ně patří rozsáhlá a ucelená kolekce cyklistickýchturistických zájezdů, o které vás budeme informovat samostatně. Dalšími dvěma pilíři jsou pak zájezdy poznávací a také neustále se zvyšující objem zájezdů na zakázku. O své místo na slunci se letos přihlásily i zájezdy s lyžařskou tématikou, jejichž pestrou nabídku tvoří takřka 20 zájezdových titulů.

Na zájezdech zařazených do kategorie turisticko-poznávacích, kde poznávací program ve větší míře doplňujeme o nenáročnou pěší turistiku, nabízíme po loňském úspěchu zájezdu Seychely – turistika a koupání v ráji program v podobném duchu na nedalekém ostrově Mauricius – turistika a koupání v ráji. Na opačném břehu afrického kontinentu jsme připravili rovněž nenáročný a poutavý program na zájezdu Kapverdy – turistika a poznání. Na ostrovy, tentokrát ve Středomoří, míří i další turisticko-poznávací zájezd Baleáry – Menorca a Mallorca.

Do kategorie turisticko-poznávací jsme zařadili i dva zájezdy do míst, kde místní obyvatelé dávají inspirativně přednost duchovnímu a přírodnímu bohatství svých zemí před masovým turismem. Poznejte tak s námi harmonii severského životního stylu na zájezdu Přírodní krásy Finska nebo s námi prozkoumejte zemi, kde je nejdůležitějším ukazatelem spokojenosti „národní štěstí“ na zájezdu Bhútán s turistikou v zeleném Himálaji.

Novinkou v letošním tištěném katalogu jsou i dva zájezdy mířící do oblasti velkého Kavkazu. Na jeho severní stranu do podhůří Elbrusu míří zájezd Pohodový týden v Centrálním Kavkazu a na jeho jižní stranu, tedy do Gruzie, pak zájezd Krásy Gruzie a Kavkazu. Oba dva zájezdy v rozumné míře kombinují poznávací program s nenáročnými pěšími výlety v překrásné horské scenérii této nesmírně populární horské oblasti.

Naši bohatou nabídku zájezdů do Ruska jsme i letos opět rozšířili a v současné době nabízíme do této země úctyhodných 15 zájezdových novinek. První dvě novinky nabízí možnost poznat doslova pravou ruskou zimu. První z nich nese vystihující název Ke kočovným pastevcům sobů za polární Ural a ta druhá si vás dovoluje neméně poeticky seznámit s Ledovou krásou zimního Bajkalu. Klasický poznávací program vás pak již v letních měsících zavede za méně známými ruskými národy a kulturami Z Moskvy až k Černému moři.

Do východní Evropy míří dvě zajímavé novinky. Ta první vám ukáže Zakarpatskou Ukrajinu a Lvov, respektive i málo známé, ale nesmírně zajímavé památky v jeho bezprostředním okolí. Ta druhá je pak komfortní turisticko-poznávací výprava za kulturními i historickými památkami Bosny a Černé hory.

V západní Evropě jsme pak navázali na loňskou úspěšnou novinku Irsko – za poznáním a tradicemi pokračováním, které tentokrát nese název Skotsko a Orkneje.

Skutečnou exotikou je pak nový zájezd mířící do překrásné Panamy. Na naše průřezové poznávací zájezdy střední Amerikou tak navazujeme čistě panamským programem – Ostrovy a příroda Panamy. Už jste slyšeli jak zajímavou a krásnou zemí je Kolumbie? Přesvědčte se s námi na našem novém zájezdu Kolumbie pohodlně.

A konečně na africkém kontinentě se v příští sezoně chystáme nabídnout dostatečný počet termínů oblíbených, ale především velmi originálních a autentických zájezdů, do doposud málo známých oblastí, jakou jsou například Gabon, či Ghana, Benin a Togo. V průběhu následující sezony se pak zaměříme na přípravu dalších nevšedních afrických destinací a již nyní mohu prozradit, že se s námi budete moci vydat například do Angoly či Alžírska.
Věříme, že vás naše nová nabídka osloví a vyberete si dovolenou svých snů.


Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný, ředitel