Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Severní Vietnam na kole

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
16. 10. – 1. 11. 202017 dní-4%53 664 Kč55 900 Kč21371001

na požádání možnost prodloužení o zátoku Ha Long (již bez kola)

Termín rezervován uzavřenou skupinou!

Základní cena -4%53 664 Kč55 900 KčFirst-minute sleva do 16.4.2020.
Služby za příplatek
vietnamské vízum650 Kč
Jednolůžkový pokoj povinný6 000 Kč
1. 11. – 17. 11. 202017 dní-4%53 664 Kč55 900 Kč21371002

na požádání možnost prodloužení o zátoku Ha Long (již bez kola)

Na co se můžete těšit?

  • Etapově s doprovodným vozidlem
  • Ubytování v hotelech se snídaněmi
  • Podél hranice s Čínou k zátoce Ha Long
  • Etnické menšiny a tradiční vesnice
  • Národní park Ba Be

Popis

Přejezd odlehlou oblastí celé severní části Vietnamu je skvělou volbou pro prodloužení cyklistické sezony. Trasa našeho zájezdu vede velmi přitažlivými místy s množstvím přírodních krás a horami porostlými džunglí s mimořádně bohatou směsí původních kmenů. Přetíná údolí veletoků Černá a Rudá řeka, ale i horských potoků a bystřin, vine se po svazích mezi rýžovými poli a končí v okouzlující krajině národního parku Ba Be. Cyklistiku si můžete prodloužit o plavbu lodí v zátoce Ha Long .

Program

1.–2. den

Letecky Praha–Hanoi; ubytování a podvečer ve městě.

3. den

Přejezd autobusem do horského městečka Bac Ha; sestavení kol a odpočinek po cestě.

4. den

Vyrážíme severovýchodním směrem přes pohoří Chay téměř na dotek čínských hranic; okolní vrcholy dosahují 2500 m, kolem silnice míjíme množství vodopádů; cestou městečko Xin Man a nocleh ve Vinh Quang v provinicii Su Phi (75 km).

5.–6. den

Vyhlídková cesta pohořím Chay lemovaná terasami rýžových políček a mnoha bystřinami, dojezd údolím řeky Lo do Ha Giang (129 km, velká část z kopce). 

7.–9. den

Ha Giang–Dong Van: turisticky zcela neobjevený kraj náhorní plošiny Dong Van, o to však autentičtější venkovské prostředí etnických menšin , tradiční vesnice Pho Bang Sino, terasovitá rýžová pole, vápencové skalní stěny, rozeklané hraniční hory, rezidence Hmongského krále (142 km/3 dny).

10. den

Volný den v oblasti Dong Van: procházka nebo projížďka po okolí města nebo delší cyklistický výlet do Lung Cu v blízkosti čínských hranic - vyhlídka a nejsevernější bod Vietnamu  (0–52 km).

11.–12. den

V následujících dnech se stočíme k jihovýchodu a pojedeme přímo v nádherných kulisách skalních homolí pokrývajících celou oblast až k obzoru; vyhlídka Ma Pi Leng a sjezd do hlubokého údolí řeky Nho Que (95 km/2 dny).

13. den

Náročná etapa zpočátku podél řeky málo obydlenou oblastí vedoucí převážně lesy; odměnou jsou výhledy na hory v okolí Tinh Tuc; nocleh v Phia Den (80 km).

14. den

Ranní famózní sjezd 27 km o 800 výškových metrů!; zelenou zalesněnou krajinou až do nadmořské výšky pouhých 150 m (76 km); konec cyklistiky a balení kol; stylový nocleh "homestay" ve vesnici Pac Ngoi

15. den

Den v NP Ba Be, neboli „Tři jezera“ - divukrásná krajina částečně skrývá a částečně dává na odiv přírodní skvosty: největší jezero Vietnamu obklopují vápencové hory porostlé smíšenými lesy, v nichž se doposud vyskytují ta nejvzácnější zvířata, ptáci a rostliny - výletní loďkou se projedeme po jezeře a proplujeme jeskyní Puong; odpoledne odjezd z Ba Be a noční dojezd do Hanoje.

16.–17. den

Hanoi: centrum s jezerem Hoan Kiem a chrámem Ngoc Son, Chrám literatury s přilehlou zahradou, Ho Či Minův koplex, stará čtvrť; noční odlet domů, přílet následující den.

Podmínky