Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Benátským rájem na kole

Euganejské vrchy a moře
dovolená na kole★★★★ chci cestovat komfortně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 6. – 7. 6. 20217 dní49254110
Základní cena

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování ve wellness hotelu***** 
  • Vinohrady a benátské vily
  • Lázně Abano Terme

Popis

Vydejte se s námi za rovinatou cyklistikou uprostřed kopcovitých vinohradů, podél řek lemovaných benátskými vilami, na kolech k Jadranu a k tomu luxusní zázemí 5hvězdičkového hotelu s termálním bazénem. Putování zahájíme v jednom z nejelegantnějších italských měst, v renesanční Vicenze, s mnoha paláci proslulého renesančního architekta, Andera Palladia. Kolem jeho nejslavnější vily, La Rotonda, vyrazíme na kolech vinorodým krajem po Riviéře Berica a podél řeky Bacchiglione s hrady. Po rovinaté cyklostezce kolem zámků, honosných vil z doby renesance a panských sídel bohatých Benátčanů obkroužíme Euganejské vrchy (Colli Euganei). Toto nevelké pohoří vulkanického původu je proslulé vinohrady a termálními prameny–dokonce nejstaršími a nejrozsáhlejšími v Evropě! Cyklostezky podél řek Bacchiglione a Brenta nás dovedou do Benátské laguny, do pitoreskního městečka Chioggia, přezdívaného Malé Benátky. Na kolech prokličkujeme mezi kanály, uličkami, přes mosty, vykoupeme se v Jaderském moři a občerstvíme se v některé z hospůdek. Závěrečná etapa nás dovede do Padovy, kterou projedeme sítí arkádových ulic kolem paláců, kostelů, bazilik i rušných kaváren. Etapu zakončíme trasou podél vodního kanálu Brenta po Riviéře del Brenta, kde nám honosné vily postavené nejslavnějšími architekty 16. století připomenou moc a bohatství benátských dóžat.

Program

1.–2. den

Noční přejezd busem do renesanční Vicenzy. Na kolech po drážní cyklostezce po Riviéře Berica a podél řeky Bacchiglione do Abano Terme (40 km).

3. den

Okružní cyklostezkou okolo Euganejských vrchů přes Bastii, město Este, obklopené parky a obkroužené hradbami, s renesančními paláci a hradem rodu d´Este, do Monselice s hradbami a monumentální cestou via del Duomo (46 km, možnost ukončení), přes Montegrotto Terme zpět do Abano Terme (64 km).

4. den

Z Abano Terme přes Bataglia Terme do Pontelongo (33 km, možnost zkrácení), po cyklostezce podél řek Bacchiglione a Brenta do „Malých Benátek,“ Chioggia (66 km), zpět naším busem.

5. den

Okruh do nitra Euganejských vrchů za vilami, kláštery a vinařstvími (32 km). Čas na relaxaci v termálním bazénu hotelu.

6.–7. den

Projížďka Padovou a dále podél vodního kanálu Brenta po Riviéře del Brenta kolem překrásných vil do Dolo (35 km). Odjezd na noc do ČR, ranní návrat.

Podmínky