Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Rafting a ferrata v Dolomitech

rafting a vodní turistika★★ jsem ochoten cestovat skromněji★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování3 náročný program

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Itálie

Termíny zájezdu

Popis

Hledáte vodácký zájezd na prodloužený víkend? Chcete si zaraftovat na opravdu parádní divoké vodě a váháte s výběrem? Vydejte se s námi do krásné přírody Dolomit nasát přátelskou atmosféru Itálie, navštívit vyhlášenou pizzerii a hlavně si do sytosti zaraftovat na řekách Noce a Eisack. Třetí den budete mít možnost vystoupit po via ferratě na vrcholy hor a shlédnout krásy Dolomit z ptačí perspektivy. Tento zájezd vás nemůže zklamat!

Na co se můžete těšit?

 • Řeka Noce - raftařský koncert
 • Atmosféra italských Dolomit
 • Možnost ubytování v komfortních bungalovech

Program

 • 1. den

  Odpoledne odjezd z ČR; noční přejezd do Itálie.

 • 2. - 3. den

  Příjezd do kempu k řece Noce, dvoudenní raftařský koncert na nejkrásnější řece Itálie, pádlování až do vyčerpání sil. Návštěva vyhlášené pizzerie.

 • 4. den

  Celodenní turistika v horském masivu Brenta s možností výstupu po via ferratě v oblasti Passo del Grostè.

 • 5. den

  Přejezd na řeku Eisack, trať MS na divoké vodě, večerní návštěva Brixenu.

 • 6. den

  Noční přejezd a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Podmínky

Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura.

V ceně zahrnuto:

průvodci, doprava autobusem, 3x kemp (ve vlastních stanech), zapůjčení lodí a vodáckého vybavení včetně neoprenových obleků, neoprenových bot a vodáckých bund, informační materiály, pojištění MAD MAT.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

zapůjčení ferratového vybavení (240 Kč/os./den) - nutno objednat předem (omezený počet), lanovka v Brentě (asi 11 EUR nahoru / 16 EUR zpáteční).

Ubytování:

V ceně 3x kemp ve vlastních stanech, za příplatek v bungalovech s vlastním sociálním zařízením.

Poznámka:
Sleva za vlastní dopravu 600 Kč/os.
TECHNICKÉ VYBAVENÍ pro vodácké zájezdy:
Pro úplný komfort námi nabízených služeb je v ceně zahrnuto zapůjčení lodí a potřebného vodáckého vybavení, odpovídajícího charakteru zájezdu a aktuálním povětrnostním podmínkám. Obdržíte neoprenový oblek, neoprenové boty, kvalitní vodáckou bundu, plovací vestu, helmu a pádlo. Veškeré vodácké vybavení je vyrobeno na zakázku pro firmu MAD MAT SPORT, tak aby odpovídalo požadavkům jednotlivých typů zájezdů, na kterých používáme samovylévací kanoe YUKON a raftové čluny.
PRŮVODCI:
O vaši bezpečnost na vodě se starají průvodci, kteří jsou proškoleni v rámci kurzů pořádaných vzdělávacím střediskem Škola sportů a pobytu v přírodě Adventura. Všichni průvodci mají kvalifikaci průvodce vodní turistiky a raftingu v souladu s platnou legislativou České republiky. Vzdělávací středisko Adventury má na pořádání kurzů pro vodácké průvodce přidělenou akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky. Značná část průvodců se navíc již zařadila i mezi držitele licence IRF – Mezinárodní federace raftingu, která metodicky zpracovává a pečuje o profesionální a bezpečnostní standardy raftingu.
Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Mad Mat Sport
GALERIE: WEB

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.