Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Cortina d’Ampezzo

Cortina d’Ampezzo

Šestitisícové město v regionu Veneto, ze všech stran obklopené štíty Dolomit, centrum zimních sportů a letní rekreace. V roce 1956 se zde konaly zimní olympijské hry. V okolí Cortiny d’Ampezzo jsou známé horské skupiny Tofane (na západě), Cinque Torri na jihozápadě či Monte Cristallo na severovýchodě. Přestože oblast patřila od začátku 16. století k habsburské říši, zachovala si původní jazyk - ladino, i dnes jsou místní názvy uváděné jak v italštině, tak v ladinštině. Nedaleko Cortiny, v lokalitě Pocol (po silnici SR48 směrem k průsmyku Falzarego), je Sacrario Militare di Pocol - památník padlým 1. světové války.

 Aktuálně nabízíme dovolenou do oblasti Trentina:

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.