Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Riva del Garda

Riva del Garda

Letovisko na severozápadním břehu jezera Garda, patří do regionu Trentino − Alto Adige, provincie Trentino. Přestože se profiluje především jako typický letní „příjezerní“ resort, aktivní dovolenou si zde užijete. Riva je ideální východisko pro bikery: nadosah jsou např. slavné Passo Tremalzo i Monte Baldo... Síť cyklostezek je zde hustá a neustále se zlepšuje, v okolí najdete i méně zalidněné cesty, třeba v okolí Lago di Tenno, které působí, jako by si je místní nechávali pro sebe a turisty posílali jen na nejznámější místa.

Aktuálně nabízíme dovolenou v oblasti Trentino:

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.