Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tre Cime di Lavaredo / Drei Zinnen

Tre Cime di Lavaredo / Drei Zinnen

Symbol Dolomit. Působivé trojvěží v Sextenských Dolomitech tvořilo do roku 1919 součást rakousko-italských hranic, dnes leží na pomezí italských provincií Bolzano (region Trentino − Alto Adige) a Belluno (region Veneto).

Nejvyšší vrchol - Cima Grande - měří 2999 m, další dva vrcholy − Cima Ovest a Cima Piccola - mají 2973 m, resp. 2857 m. Jsou přístupné pouze horolezcům. Avšak okolí je oblíbeným výletním místem nejen Italů, ale doslova celého světa. Horská chata Rifugio Auronzo ve výšce 2333 m je pohodlně dosažitelná autobusem. Pokud najdete na Auronzu místo v restauraci, doporučujeme ochutnat například jednu z variant polenty, třeba tu s houbami a zapečenou sýrem). Široký chodník k další chatě (soukromé) Rifugio Lavaredo a pak k sedlu Paterno / Paternsattel bývá v letní sezoně přelidněný. Ze sedla lze pokračovat na okružní cestu kolem Tre Cime přes Rifugio Locatelli (místní specialita jsou casunziei - ravioli plněné ricottou a brambory, polité rozpáleným máslem), nebo nastoupit na viu ferratu De Luca / Innerkofler Klettersteig. Tato zajištěná cesta nás dovede po stopách bojů 1. světové války (zákopy, tunely - mezi povinnou výbavu patří i čelovka!) na horu Paternkofel / Monte Paterno (2744 m. n. m.).

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.