Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tre Cime di Lavaredo / Drei Zinnen

Tre Cime di Lavaredo / Drei Zinnen

Symbol Dolomit. Působivé trojvěží v Sextenských Dolomitech tvořilo do roku 1919 součást rakousko-italských hranic, dnes leží na pomezí italských provincií Bolzano (region Trentino − Alto Adige) a Belluno (region Veneto).

Nejvyšší vrchol - Cima Grande - měří 2999 m, další dva vrcholy − Cima Ovest a Cima Piccola - mají 2973 m, resp. 2857 m. Jsou přístupné pouze horolezcům. Avšak okolí je oblíbeným výletním místem nejen Italů, ale doslova celého světa. Horská chata Rifugio Auronzo ve výšce 2333 m je pohodlně dosažitelná autobusem. Pokud najdete na Auronzu místo v restauraci, doporučujeme ochutnat například jednu z variant polenty, třeba tu s houbami a zapečenou sýrem). Široký chodník k další chatě (soukromé) Rifugio Lavaredo a pak k sedlu Paterno / Paternsattel bývá v letní sezoně přelidněný. Ze sedla lze pokračovat na okružní cestu kolem Tre Cime přes Rifugio Locatelli (místní specialita jsou casunziei - ravioli plněné ricottou a brambory, polité rozpáleným máslem), nebo nastoupit na viu ferratu De Luca / Innerkofler Klettersteig. Tato zajištěná cesta nás dovede po stopách bojů 1. světové války (zákopy, tunely - mezi povinnou výbavu patří i čelovka!) na horu Paternkofel / Monte Paterno (2744 m. n. m.).

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.