Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Monte Piana

Monte Piana

Dalším vrcholem na hranicích italských provincií Bolzano (Alto Adige / Südtirol) a Belluno (Veneto) je Monte Piana, vysoká 2324 m. Její název odkazuje na tvar vrcholku, který je - plochý. Monte Piana byla během 1. světové války místem drsných bojů a je doslova provrtána italskými zákopy, zatímco nižší severní vrcholek zvaný Monte Piano (2305 m) byl v rukou Rakušanů. Na náhorních plošinách je zřízeno jakési muzeum pod širým nebem, část zákopů je zachována, najdeme zde např. i zbytek horní stanice primitivní lanovky, která pomáhala se zásobováním.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.