Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 03. 10. 2017

Na cestách 03. 10. 2017

Adventura na cestách: inspirace pro podzimní dny

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
babí léto se s námi pomalu loučí a my vám přinášíme několik tipů, jak si zpříjemnit nadcházející období. Cestovatelské přednášky s promítáním jsou jednou z možností, jak v pohodlí strávit podzimní večery a dozvědět se zajímavosti z cest. Pokud přemýšlíte již nad tím, jak a kde prožít konec roku, stále máte šanci přihlásit se na některý z našich exotických zájezdů a oslavit tak Vánoce nebo Silvestr trochu jinak. Zároveň jsme již spustili pestrou nabídku zájezdů mířících do Asie, a pokud patříte mezi milovníky sněhu a zimních radovánek, vyberte si z našich lyžařských zájezdů..


Příjemné podzimní dny vám přeje
CK Adventura

Promítání a cestovatelské přednášky

Promítání a cestovatelské přednášky

Tento týden spouštíme další cyklus tematických promítání a cestovatelských přednášek, na kterých se můžete inspirovat pro vaši příští dovolenou. Nezapomeňte na rezervaci místa, těšíme se na vás!

Prodej Silvestrů je v plném proudu!

Silvestry

Stále máte šanci strávit s námi vánoční svátky a Silvestr v exotice. V nabídce máme pestrý výběr vánočních a silvestrovských programů. Některé zájezdy jsou již plné, tak neváhejte s přihlášením.

Poznávací zájezdy do Asie již v prodeji

Nová nabídka poznávacích zájezdů do Asie

Láká vás poznat vůni orientu a kouzlo tajemné Asie? Právě jsme spustili novou nabídku poznávacích zájezdů. Nabízíme vám oblíbené zájezdy a zároveň máme několik zajímavých novinek, např. do Libanonu nebo Kéraly. Nahlédněte do naší nabídky a nechte se inspirovat.

Tatrabus na akci ČT AUTHOR CUP

Tatrabus na ČT AUTHOR CUP

Zveme vás na 22. ročník závodu horských kol ČT AUTHOR CUP do Bedřichova v Jizerských horách. Závod se uskuteční v sobotu 14. 10. 2017. Jako partneři tohoto závodu zde budeme s naším stánkem a Tatrabusem, který se nedávno vrátil z Islandu. Těšíme se na vás!

Na běžkách do Laponska za polární kruh

Na běžkách do Laponska za polární kruh

Máte-li rádi turistiku na běžkách, dopřejte si jedinečný životní zážitek v jiskřivém prašanu za polárním kruhem a poznejte krásy Laponska, poslední velké severské divočiny. Vyrážíme v ideálním období dlouhých jarních dní, kdy sněhové podmínky bývají velmi příznivé. Skupiny tvoří přibližně 10 účastníků se zkušeným průvodcem.

Hlasujte v anketě a vyhrajte nákup v Hanibalu!

Hlasujte v anketě a vyhrajte nákup v Hanibalu!

Náš oblíbený outdoorový obchod HANIBAL oceňuje pravidelně výrobky vyrobené českými firmami. V anketě se nachází 9 produktů, které získaly ocenění HANIBAL CZECH OUTDOOR AWARD 2017 a vy máte možnost vybrat ten, který získá ocenění nejvyšší. Účastí v anketě se zařadíte do slosování o nákup v Hanibalu za příjemných 10 000 Kč.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.