ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 03. 10. 2017

Na cestách 03. 10. 2017

Adventura na cestách: inspirace pro podzimní dny

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
babí léto se s námi pomalu loučí a my vám přinášíme několik tipů, jak si zpříjemnit nadcházející období. Cestovatelské přednášky s promítáním jsou jednou z možností, jak v pohodlí strávit podzimní večery a dozvědět se zajímavosti z cest. Pokud přemýšlíte již nad tím, jak a kde prožít konec roku, stále máte šanci přihlásit se na některý z našich exotických zájezdů a oslavit tak Vánoce nebo Silvestr trochu jinak. Zároveň jsme již spustili pestrou nabídku zájezdů mířících do Asie, a pokud patříte mezi milovníky sněhu a zimních radovánek, vyberte si z našich lyžařských zájezdů..


Příjemné podzimní dny vám přeje
CK Adventura

Promítání a cestovatelské přednášky

Promítání a cestovatelské přednášky

Tento týden spouštíme další cyklus tematických promítání a cestovatelských přednášek, na kterých se můžete inspirovat pro vaši příští dovolenou. Nezapomeňte na rezervaci místa, těšíme se na vás!

Prodej Silvestrů je v plném proudu!

Silvestry

Stále máte šanci strávit s námi vánoční svátky a Silvestr v exotice. V nabídce máme pestrý výběr vánočních a silvestrovských programů. Některé zájezdy jsou již plné, tak neváhejte s přihlášením.

Poznávací zájezdy do Asie již v prodeji

Nová nabídka poznávacích zájezdů do Asie

Láká vás poznat vůni orientu a kouzlo tajemné Asie? Právě jsme spustili novou nabídku poznávacích zájezdů. Nabízíme vám oblíbené zájezdy a zároveň máme několik zajímavých novinek, např. do Libanonu nebo Kéraly. Nahlédněte do naší nabídky a nechte se inspirovat.

Tatrabus na akci ČT AUTHOR CUP

Tatrabus na ČT AUTHOR CUP

Zveme vás na 22. ročník závodu horských kol ČT AUTHOR CUP do Bedřichova v Jizerských horách. Závod se uskuteční v sobotu 14. 10. 2017. Jako partneři tohoto závodu zde budeme s naším stánkem a Tatrabusem, který se nedávno vrátil z Islandu. Těšíme se na vás!

Na běžkách do Laponska za polární kruh

Na běžkách do Laponska za polární kruh

Máte-li rádi turistiku na běžkách, dopřejte si jedinečný životní zážitek v jiskřivém prašanu za polárním kruhem a poznejte krásy Laponska, poslední velké severské divočiny. Vyrážíme v ideálním období dlouhých jarních dní, kdy sněhové podmínky bývají velmi příznivé. Skupiny tvoří přibližně 10 účastníků se zkušeným průvodcem.

Hlasujte v anketě a vyhrajte nákup v Hanibalu!

Hlasujte v anketě a vyhrajte nákup v Hanibalu!

Náš oblíbený outdoorový obchod HANIBAL oceňuje pravidelně výrobky vyrobené českými firmami. V anketě se nachází 9 produktů, které získaly ocenění HANIBAL CZECH OUTDOOR AWARD 2017 a vy máte možnost vybrat ten, který získá ocenění nejvyšší. Účastí v anketě se zařadíte do slosování o nákup v Hanibalu za příjemných 10 000 Kč.