ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 18. 4. 2019

Na cestách 18. 4. 2019

Adventura na cestách - Velikonoční inspirace

#
zažít život
Na cestách
Vůně dálek a exotiky
Vážení přátelé, cestovatelé,

za celý tým Adventury bych vám chtěl popřát krásné Velikonoce, ať už je budete trávit kdekoliv. Předpokládám, že vás krásné počasí vytáhne do přírody, že provětráte svoje kolo nebo vyrazíte na procházku. Pokud ještě nemáte rozmyšlenou svou letní dovolenou, je nejvyšší čas využít prodloužený víkend k tomu, abyste to napravili!

Krásné slunečné svátky přeje,


Jaroslav Lhota

#
Treking v Ladákhu
Zažijte exotickou dovolenou v horách s nádhernými výhledy na mohutné vrcholy a vydejte se s námi na trek do Ladákhu! Poznejte místní kulturu, krásnou a neporušenou přírodu, přívětivé obyvatelstvo a vychutnejte si klid a ticho na cestě. Tento zájezd povede náš velice zkušený průvodce Prokop Jouza.
#
Český Banát
O českém Banátu a českých vesnicích v Rumunsku už slyšel asi každý. Ubytování u krajanů, kde se domluvíte česky, spolu s krásnou přírodou a vynikajícím domácím jídlem zanechává hluboké zážitky. Pojeďte poznat Český Banát ze sedla kola, a pokud se chcete dozvědět, co naše babičky uměly a my jsme zapomněli, podívejte se na pořad ČT.
#
Pojeďte s námi do práce na kole
Jezdíte do práce autem? Zkuste ho alespoň v květnu nechat doma a zkusit pro změnu, jaké je to cestovat bez něj. To, co přitom ušetříte za benzín, můžete investovat do nového, menšího, oblečení. Pokud navíc přesvědčíte i pár kolegů, vytvoříte tým a zaregistrujete se do výzvy Do práce na kole, užijete si k tomu i společné akce a můžete vyhrát hezké ceny. Adventura je opět lokálním partnerem pro Prahu, tak pojeďte s námi.
#
Výstava "Doteky Indie"
Krásné fotky našeho skvělého průvodce MUDr. Martina Vedrala společně s průřezem sbírky indických obrázků PhDr. Hany Knížkové, CSc. můžete vidět až do 9. 6. v galerii Starý zámek v Hořovicích. Foto i obrázky jsou doplněny vysvětlujícími texty, výstava je tedy plná krásných příběhů. Je to jen 4 km od dálnice D5, tak až pojedete z Prahy do Plzně nebo opačně, udělejte si malou zajížďku. Nebudete litovat!
Naše tipy
#
Novinky z Lonely Planet
Rádi bychom vás upozornili na nové průvodce Lonely Planet. Prvním je Thajsko, přátelská a zábavu milující země, kultivovaná a historická, vyzařující záři třpytivých chrámů a tropických pláží. Dalším je pozoruhodný Vietnam, kde krajinu zdobí zlacené stúpy a kde přetrvává tradiční způsob života Asie. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.
#
Krabička plná vzpomínek
Využijte této příležitosti, jak snadno a rychle uchovat vaše vzpomínky a vytiskněte si 32 nejlepších fotografií, které dostanete v originální krabičce ZDARMA (původní cena 299 Kč).
Fotky budou na prémiovém fotopapíře ve formátu 9 x 13 cm nebo 10 x 13 cm, lesklý či matný povrch. Zvýhodněnou cenu získáte po uplatnění kódu: ADVENTURA32.
Krabičku s fotografiemi vytvoříte na www.bontia.cz/sdilimkrabicku.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.