ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 21. 10. 2019

Na cestách 21. 10. 2019

Adventura na cestách: Pestrobarevná podzimní inspirace

#
Pestrobarevná podzimní inspirace
Vážení přátelé, cestovatelé,

při psaní těchto řádků se dívám z okna naší kanceláře a pozoruji neuvěřitelně barevnou paletu podzimních barev. Přesně za dva až tři týdny listy ze stromů na několik měsíců zmizí úplně. A přesně v tu chvilku se rozkvete nabídka našich zájezdů v našem novém katalogu i na našich webových stránkách.

Zatímco za okny probíhá podzim, u nás v Adventuře je intenzivní zájezdové předjaří. A než vám prozradíme, co všechno nového jsme pro vás připravili, inspirujte se naší aktuální nabídkou. Naše podzimní i vánoční sezona je téměř vyprodaná a podobně jsou na tom i naše nejoblíbenější zimní zájezdy.

Přeji překrásné podzimní dny a věřte, Adventurní jaro a léto přijde již brzy.Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Vánoce a Silvestr v exotice
Ať chceme nebo ne, pomalu se blíží konec roku. Pokud chcete utéct předvánočnímu shonu a rádi byste využili svátečních dní pro úsporu dovolené, máme pro vás tipy na poslední místa. Užijte si romantiky, absolutního ticha a oblohy plné hvězd jako za dávných časů pouštních karavan uprostřed písečných dun spolu s poznáním pamětihodností Ománu. Nebo se vydejte na korálový ostrov Zanzibar ležící v Indickém oceánu za koupáním, šnorchlováním i za poznáním historie. Ostatní zájezdy jsou již vyprodány, proto neváhejte s přihlášením.
S kolem za poznáním i za sluncem
Pokud neukládáte kolo na zimu a máte chuť vyrazit někam za teplem, do exotických kulis, máme pro vás aktuální nabídku posledních míst na listopadovou Kubu, kde se jako průvodce na všechny těší Petr Novotný. A máte-li pro letošek vybráno, nezoufejte, konec roku je tu za chvíli a nová dovolená na vás již čeká, tak můžete vybírat z našich tipů a vydat se s námi a svým kolem do Jižní Indie, na Filipíny nebo do Izraele.
Co takhle vyzkoušet skialpinismus?
Prodloužené skialpové víkendy v Alpách vedou zkušení horští vůdci s licencí UIAGM a vybrat si můžete ze 7 různých programů pro malé skupiny do 8 osob. V nabídce máme i akce pro zkušenější, kteří se s námi můžou vydat do Laponska či Gruzie.
Pojeďte s námi na sjezdovky
Víkendy v Amadé si už našly své každoroční příznivce a naši nabídku jsme rozšířili i o lyžování ve vyhlášeném skiareálu Campiglio Dolomiti di Brenta. A pokud vás láká vyrazit na sjezdovky někam dál, můžete se s námi vydat do Andalusie, Gruzie, Kazachstánu a Íránu.
Martin Loew promítá
Západ USA
Americký stát Oregon představuje ve své diashow cestovatel a náš průvodce Martin Loew. Během projekcí živě vypráví poutavý příběh plný úžasných fotografií i veselých zážitků z cesty se stanem po horách amerického západu: Od Kráterového jezera k velké řece Columbia - vysoké sopky, malebné vodopády, hluboké lesy, zrcadlová jezera a dobré pivo.
Novinky z Lonely Planet
Přinášíme opět tipy na nové průvodce Lonely Planet: Island – dechberoucí severská země, láká milovníky přírody a ohromuje stále větší počty návštěvníků. Německo – zvlněné, dunami lemované pobřeží na severu, temné lesy, romantická říční údolí a rozlehlé vinice a jako zlatý hřeb okázalá nádhera alpských štítů. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.