ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 26. 9. 2019

Na cestách 26. 9. 2019

Adventura na cestách: Prodlužte si babí léto

#
Prodlužte si babí léto
Vážení přátelé, cestovatelé,

babí léto pomalu končí a my pro vás máme několik tipů, jak si zpříjemnit nadcházející období. Pro ty z vás, kteří jste ještě nestihli letošní dovolenou, máme několik posledních míst na podzimních zájezdech. Pokud již přemýšlíte nad tím, jak strávíte závěr roku, máte stále možnost přihlásit se na některý z našich exotických zájezdů a oslavit tak Vánoce nebo Silvestr trochu jinak. Rádi bychom vás také upozornili na spuštění pestré nabídky zájezdů mířících do Asie, kde máte možnost vybírat z mnoha nových zájezdů. Podzimní večery můžete v pohodlí strávit na některé z našich cestovatelských přednášek s promítáním, kde se dozvíte mnoho zajímavostí a můžete se tak inspirovat pro vaše další cesty.Příjemné podzimní dny vám přeje za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Prodlužte si léto a pojeďte za sluncem
Pokud se chcete ještě teď na podzim někam vydat, máme pro vás nabídku zájezdů, kde zbývají poslední místa. Libanon nabízí pestrou škálu památek, milovníky pouště a safari zveme do Namibie a pokud vás láká spíše koupání a šnorchlování, vydejte se do slunné náruče Karibiku do Dominikánské republiky. Máte-li raději batoh na zádech a chcete poznat trekařský ráj s tropickou kulisou, pojeďte s naší skupinou za krásami Réunionu.
Neukládejte kolo na zimu
Už je to tak a dny se nám pomalu krátí a začíná být nevlídno a sychravo. Pokud se cyklistiky nechcete vzdát stejně jako my, můžete se s námi ještě teď na podzim podívat do Maroka nebo se kochat panoramaty v Nepálu, případně si užít tepla na Kubě.
Užijte si konec roku v exotice
Prodej vánočních a silvestrovských programů je v plném proudu. Některé zájezdy jsou již plné, ale stále máte šanci využít letošních svátků pro úsporu dovolené a vydat se s námi oslavit příchod nového roku na některý z našich zájezdů. Vyberte si z naší pestré nabídky, je jen na vás, jaké zaměření a destinace je pro vás to pravé. Zde jsou naše tipy: Seychely, Zanzibar, Omán, Nový Zéland, Madeira, Tenerife či cyklistický zájezd na Italsko-francouzskou riviéru.
Poznávací zájezdy do Asie již v prodeji
Láká vás poznat vůni orientu a kouzlo tajemné Asie? Právě jsme spustili novou nabídku poznávacích zájezdů a opravdu máte z čeho vybírat. V pestré nabídce najdete naše oblíbené zájezdy a zároveň jsme pro vás připravili více než 20 novinek. Nahlédněte do naší nabídky a nechte se inspirovat.
Večery s promítáním nejen v Adventuře
Opět jsme pro vás připravili tematická promítání a cestovatelské přednášky. Přijďte se inspirovat pro vaši příští dovolenou a užijte si pohodový večer s našimi spolupracovníky či průvodci, kteří vás prostřednictvím fotografií přenesou na krásná místa naší planety. Nezapomeňte jen na rezervaci místa, těšíme se na vás.
Hlasujte v anketě a vyhrajte nákup v Hanibalu
Náš oblíbený outdoorový obchod HANIBAL oceňuje pravidelně nejlepší české outdoorové produkty. Ocenění HANIBAL CZECH OUTDOOR AWARD 2019 získalo deset výrobků a vy máte možnost svým hlasem ovlivnit, který získá ocenění nejvyšší. Účastí v anketě se zařadíte do slosování a můžete soutěži o 25 000 Kč na nákupy v Hanibalu. Malá odměna čeká na všechny hlasující.

Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.