ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 29. 5. 2019

Na cestách 29. 5. 2019

Adventura na cestách: Prázdniny jsou za dveřmi

#
zažít život
Na cestách
Prázdniny jsou za dveřmi
Vážení přátelé, cestovatelé,

letní prázdniny a čas dovolených se blíží nezadržitelným tempem, ale prázdniny a cestovatelské zážitky si můžete užít s Adventurou prakticky po celý rok. Pokud dáváte přednost dovolené v letních měsících, chtěli bychom vás upozornit na poslední volná místa na našich cyklistických zájezdech. V opačném případě si vám dovolujeme nabídnout cesty za teplem a sluncem i v čase podzimních plískanic, a to konkrétně v Indickém oceánu. Zdejší ostrovy i atraktivní pobřeží představují doslova nadpozemský ráj. Kromě oblíbených stálic přidáváme pro podzimní sezonu aktuálně i horké novinky. Inspirujte se naší bohatou nabídkou a prodlužte si léto na některém z našich zájezdů.


Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

#
Užijte si koupání a turistiku
na Mauriciu
Kolegyně Sheila Singhová pro vás připravila další zajímavou novinku, tentokrát na Mauricius, který jsme doposud měli jen jako doplněk k ostatním ostrovům. A protože víme, že máte rádi zajímavý aktivní program s plnohodnotným poznáním místní kultury i přírodních zajímavostí, připravila pro vás koktejl všech těchto věcí. Samozřejmě nebude chybět úžasné koupání v Indickém oceánu a odpočinek na bělostných písečných plážích. Navíc zde máte možnost okusit i vynikající a velmi pestrou gastronomii, tak se těšíme, až se s námi na Mauricius vypravíte.
#
Objevte krásu ostrovů Jihovýchodní Afriky
Pokud patříte mezi milovníky přírody a aktivní dovolené, určitě byste měli někdy zavítat na některý z těchto ostrovů. Na Madagaskaru vás čeká unikátní flóra a fauna s velkým množstvím lemurů a baobabů. Mauricius a Réunion vás uchvátí divokou tropickou přírodou a na Seychelách zjistíte, že je zde mnohem víc než jen bílé pláže a průzračné moře. Věříme, že si ostrovy zamilujete stejně jako my a díky našim programům je skutečně poznáte. Pojeďte s námi a užijte si tropických rájů v srdci Indického oceánu.
#
Testujeme Norskou módu
Norská móda je obchod, který prodává kvalitní produkty renomovaných skandinávských značek v ČR a na Slovensku. V rámci dlouhodobé spolupráce s Norskou módou testují naši vybraní průvodci i zaměstnanci Adventury oblečení značek DEVOLD, BERGANS a KARI TRAA v extrémních a exotických podmínkách našich zájezdů. Využijte akční slevy 50% na vybrané oblečení značky Kari traa nebo můžete využít slevu 10 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.
#
Prázdninová dovolená na kole
Ještě nemáte vybranou dovolenou a rádi ji trávíte na kole? Pak právě pro vás jsou tyto tipy na poslední volná místa: Černá hora v pohodě / Národní parky Černé Hory / Bretaň a Normandie / Francouzsko-katalánské přímoří / Azurové pobřeží v pohodě / Provence křížem krážem / Korsika v pohodě / Provence v pohodě / Rumunsko – Český Banát / Zakarpatská Ukrajina / Švýcarsko. Všechny ostatní zájezdy jsou již vyprodané a na poslední volná místa jsme vypsali slevu Last Minute, tak dlouho neváhejte.
Tipy na akce
#
Tatrabus míří na Truckweek
Zveme vás na sraz milovníků velkých aut a dobré zábavy, který se bude konat na letišti v Panenském Týnci. Hlavní program pro veřejnost bude probíhat v sobotu 1. 6. 2019, kdy v rámci akce oslavíme i den dětí, takže na místě bude spoustu aktivit a soutěží. Na akci vyrazíme s naším TATRABUSEM , a tak máte jedinečnou příležitost si vyzkoušet sedět za volantem tohoto speciálu, před odjezdem na Island. Navíc budeme mít pro děti připraveny i omalovánky našeho Tatrabusu a k prodeji bude i časopis s jeho modely. Bohatý bude i doprovodný program, kdy se můžete těšit na ukázku zásahu HZS, kaskadérské kousky se čtyřkolkou a motorkou včetně ohnivé show a mnoho dalšího. Těšíme se na vás.
#
Den vody v Hradci Králové
Rádi bychom vás upozornili na další zajímavou akci, kterou jsme podpořili jako partneři. Jedná se o kulturně zábavnou akci, která bude probíhat v pátek 7. 6. 2019 na Eliščině nábřeží v Hradci Králové. Na dopoledne je připraven zábavně-edukativní a sportovní program pro školní kolektivy MŠ a ZŠ a na odpoledne už je připraven program pro širokou veřejnost. Organizátoři připravili bohatý zábavný a kulturní program pro všechny, těšit se můžete na aktivity spojené s vodou, pestrý program pro děti, na Labi bude možnost zapůjčení paddleboardů i lodiček, také aquazorbing a oblíbený běh přes pohyblivou Trubačovu lávku a celou akci zakončí dva koncerty.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.