ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 6. 12. 2018

Na cestách 6. 12. 2018

Adventura na cestách: Vánoce s Adventurou

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé, cestovatelé,

během této sezony jste nás obdařili doslova rekordní přízní. Rádi bychom vám poděkovali nejen za mimořádný zájem, ale také za krásné chvíle, které jsme společně i s naším početným průvodcovským týmem na našich cestách prožili. Dovolte nám nyní popřát vám poklidné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví a splnění veškerých nejen cestovatelských snů a přání.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Připravili jsme pro vás více než 50 novinek

Připravili jsme pro vás více než 50 novinek

Prodej zájezdů na příští rok je již v plném proudu a po některých novinkách, jako je Brazílie na kole, Gabon, turistické Seychely, Grónsko či Francouzské Baskicko na kole, se doslova zaprášilo. Novinky však nasazujeme do prodeje v průběhu celého roku a stejně tak přidáváme i nové termíny, tak doporučujeme náš web sledovat. A pokud hledáte nějakou perlu a zajímavost v naší nabídce, tak za zmínku stojí určitě i zájezd mířící do tajuplné země s nesmírně bohatou historií bez davů turistů, kterým je Súdán – Saharou za „černými faraony“.

Vánoce s Adventurou –
přijďte si pro svůj dárek

Vánoce v Adventuře

Tradiční akce Vánoce s Adventurou je úspěšná i letos. Mnoho z vás si již přišlo zakoupit zájezd do naší pražské prodejny a vylosovat některý z vánočních dárků. Chcete-li této možnosti ještě využít, poslední šance je v pátek 21. 12. 2018, kdy tato akce končí. Zároveň vás chceme upozornit na vánoční otvírací dobu:
21. 12. otevřeno (9–16h),
24.–26. 12. ZAVŘENO,
27.–28. 12. otevřeno (9–16h)
a 31. 12.–1. 1. ZAVŘENO.
Od středy 2. 1. se na vás budeme zase těšit ve stejných časech jako v tomto roce.

Zima je již za dveřmi – lyžování a snowboarding v Alpách

Zima je již za dveřmi!

Jste milovníci prašanu a netrpělivě vyhlížíte první sníh? Pokud dáváte přednost individuálním pobytům v Alpách, doporučujeme nabídku ubytování v penzionu HEIDI naší partnerské CK Trip. Penzion leží v centru idylické horské vesnice St. Martin am Tennengebirge. Má strategickou polohu, můžete lyžovat přímo v obci na 3 vlecích s 5 sjezdovkami nebo v lyžařské oblasti Dachstein West. Nejkvalitnější lyžařské terény Rakouska vás čekají v blízkém Ski Amadé s 800 kilometry sjezdovek na jediný skipas. Jako bonus získáte slevy na skipasy pro oblast Ski Amadé a Dachstein West.

Nástěnný fotokalendář plný vašich zážitků

Nástěnný fotokalendář plný vašich zážitků

Máme pro vás další tip na vánoční dárek pro vaše blízké. Využijte této akční nabídky a rozpovídejte o Vánocích celou rodinu. Společnost BONTIA pro vás připravila speciální slevu na nástěnný fotokalendář (30x46 cm), polomatný, na výšku nebo na šířku. Klasika do všech interiérů vytvořená za 5 minut. Až 5 fotek na jedné straně, velmi silný neprůhledný papír 300 g/m², oboustranný tisk. Cena pro vás: 299 Kč (původní cena: 449 Kč), sleva 33 %. Zvýhodněnou cenu získáte po uplatnění slevového kódu: ADVENTURA299. Platnost akce jen do 13. 12. 2018.