ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 13. 09. 2018

Na cestách 13. 09. 2018

Adventura na cestách: Prodlužte si babí léto!

Adventura

Zažít život

Prodlužte si babí léto

Vážení přátelé, cestovatelé,
dovolili bychom si vás na sklonku léta srdečně pozdravit. Řada z vás má ještě v čerstvé paměti vzpomínky z prázdninových zážitků i společných cest. Určitě si ve volných chvílích prohlížíte pořízené fotografie a dělíte se o ně se svými nejbližšími. Již řadu let touto dobou posíláme výzvu k účasti v naší fotosoutěži a není tomu jinak ani letos. Podělte se s námi ještě jednou o svoje prožitky a zkuste vyhrát jednu z atraktivních cen. My pro vás finalizujeme sérii podzimních a zimních setkání a večerů s promítáním. Pokud se ale na dovolenou teprve chystáte, pak věřte, že letos již máme téměř vyprodáno. Kam je s námi možné ještě odcestovat, stejně jako o naší fotosoutěži i promítání, se dočtete na následujících řádcích.

Na setkání s vámi na společných cestách se za celou ADVENTURU těší
Petr Novotný
ředitel CK Adventura

Babí léto ve Francii

Babí léto ve Francii

Babí léto je jedno z nejkrásnějších období roku. Máte-li ještě pár dní dovolené a chuť někam vyrazit, máme pro vás poslední místa na zájezdy s pohodovou cyklistikou a s ubytováním v hotelu s polopenzí. Pokud jste navíc i milovníci dobrého vína, jsou to tipy právě pro vás. Můžete s námi poznat krásy Champagne (pouze 1 den dovolené) nebo Alsaska s jeho typickými hrázděnými domy (pouze 3 dny dovolené) či projet světoznámé údolí Loiry (bus či letecká varianta, navíc cena Last Minute).

Podzimní cykloexotika

Podzimní cykloexotika

Pomalu k nám přichází období, kdy se budou krátit dny a bude nevlídno, sychravo a lezavo a na kolo už vyrazí málokdo z nás. Pokud se cyklistiky nechcete vzdát stejně jako my, můžete s námi vyrazit do sluncem prohřátých destinací jako je Kambodža nebo Kuba. A milovníci horských kol můžou využít letní přípravy a vydat se s námi do Nepálu, kde projedeme nejhlubším údolím světa Kálí Gandakí s výhledy na himálajské obry Dhaulágiri a velkolepá panoráma Annapúren.

Uzávěrka fotosoutěže

Uzávěrka fotosoutěže

Od července do září běží již 14. ročník velké letní fotosoutěže. Tentokrát jsme vyhlásili kategorii: Gastronomické zážitky z celého světa a již máme radost z mnoha vašich zaslaných fotografií. Pokud jste se do soutěže ještě nezapojili, máte možnost do konce září. Ve hře je celá řada zajímavých cen, včetně poukazu v hodnotě 10 000 Kč na některý z našich zájezdů.

Večery s promítáním

Večery s promítáním

Pravidelně pro vás připravujeme tematická promítání a cestovatelské přednášky a další cyklus spouštíme již začátkem října. Přijďte se k nám inspirovat pro vaši příští dovolenou a užijte si pohodový večer s našimi spolupracovníky či průvodci, kteří vás prostřednictvím fotografií přenesou na krásná místa naší planety. Nezapomeňte jen na rezervaci místa, těšíme se na vás.

Lyžařské speciality

Lyžařské speciality

Klasickým lyžařským zájezdům se věnujeme jen v menší míře a zájezd do Amadé a nově i do Dolomit koncipujeme jako příjemné setkání s našimi klienty. Ale chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. V naší nabídce naleznete skialpinistické a freeridové akce, které si užijete v malých skupinách pod vedením profesionálů, ale také výpravy na běžkách mířící na nejkrásnější daleký sever Skandinávie, až za polární kruh.

Tipy z Lonely Planet

Tipy z Lonely Planet

Máme pro vás další tipy na průvodce z české edice Lonely Planet. Pokud plánujete vyrazit na cestu do Nepálu, bude se vám pomocník na cesty určitě hodit. Kniha zahrnuje přehledné mapy, mnoho inspirativních fotografií a srozumitelné a praktické informace pro plánování cesty a neopomíná ani na důkladné seznámení s nepálskými reáliemi. A pokud vás lákají více pláže než hory, můžete vyrazit třeba na Srí Lanku. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.