ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 5. 2. 2019

Na cestách 5. 2. 2019

Adventura na cestách: setkejte se s námi.

Adventura

Zažít život

Na cestách s Adventurou

Vážení přátelé,

zdravíme vás uprostřed krásné bělostné zimy, která nám letos nabízí naprosto úžasné lyžařské podmínky u nás i v zahraničí. Možná i proto je nabídka lyžařských zájezdů v Adventuře již téměř vyprodána.

Velký zájem o klasické sjezdovky v Rakousku a Itálii, stejně tak i nebývalý úspěch našich skialpinistický kurzů i horských přechodů, nás motivovala k přípravě nové skupiny lyžařských zájezdů do celého světa. V následující zimní sezoně se tedy můžete v naší nabídce těšit na zajímavé exotické lyžařské destinace. První z nich bude silvestrovská novinka do jedné z nejoblíbenějších prázdninových destinací v naší nabídce - do překrásné Gruzie.

S lyžařským pozdravem Skol! se s vámi těšíme na setkání na některém z našich aktuálních či budoucích lyžařských zájezdů.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Po stopách legendy Zikmunda a Hanzelky

Zikmund 100

Jako jeden z partnerů projektu ZIKMUND 100 vás zveme na výstavu koncipovanou k příležitosti 100. narozenin Miroslava Zikmunda. Výstava začíná 17. 2. v Plzni v kulturním centru Papírna. Těšit se můžete na expozice 100 nejslavnějších fotografií Hanzelky a Zikmunda v kontrastu se 100 fotografiemi ze stejné kompozice z roku 2018 cestovatelů Lukáše Sochy a Tomáše Vaňourka.

Objevte s námi krásy
Laponska

Krásy Laponska

Naše pestrá nabídka zájezdů do Laponska pokrývá období od března, tedy úžasné severské zimy, až po konec barevného léta, které se nazývá "Ruska". Objevte s námi kouzlo polární záře či nejbarevnější podzim na planetě. Naše zájezdy jsou určeny lyžařům, zdatným i rekreačním turistům, ale i náročným zákazníkům toužícím poznat komfort a pohostinnost této překrásné destinace.

Tatrabus míří na Holiday World

Tatrabus míří na Holiday World

Přijďte načerpat inspiraci na dovolenou na mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World 2019, který se koná ve dnech 21.–24. února na holešovickém výstavišti. Těšit se můžete na nabídku exotiky i krás tuzemských památek a českých hor. Na veletrhu budeme i s naším TATRABUSEM, a to v pravém křídle Průmyslového paláce.

Martin Loew promítá Šrí Lanku

Martin Loew promítá Šrí Lanku

Zveme vás na nejnovější diashow „Srí Lanka – ostrov čaje a slonů“, kterou právě uvádí cestovatel Martin Loew. Během multimediálních projekcí živě vypráví svůj příběh dobrodružné cesty plný krásných fotografií a osobních zážitků z ostrova, který dýchá historií a voní čajem. Se svou diashow navštíví více než 20 měst.