ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 19. 12. 2019

Na cestách 19. 12. 2019

Vánoční pozdrav z Adventury a PF 2020

Vážení přátelé, cestovatelé,

již zanedlouho vstoupí CK Adventura do jubilejní 30. sezony. Rádi bychom vám poděkovali za neutichající zájem o naše zájezdy a zároveň za krásné chvíle, které jste společně s námi na našich cestách prožili. Přejeme vám poklidné prožití vánočních svátků, v novém roce pevné zdraví a splnění veškerých nejen cestovatelských snů.Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Vánoce s Adventurou
Nezapomeňte, že až do 23. 12. 2019
si můžete v rámci naší akce Vánoce
s Adventurou vylosovat některý z 500 vánočních dárků, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s našimi partnery: Author, Centrum Narovinu, Hanibal a Norská móda. V losování samozřejmě nechybí i naše trička, šátky, tašky a papírové modely našeho Tatrabusu. Navíc máme pro každého nově přihlášeného připravené poukázky na krásnou fotoknihu od společnosti Bontia.
Ski Amadé s vlastní dopravou
Patříte-li mezi milovníky prašanu a netrpělivě vyhlížíte první sníh a navíc dáváte přednost individuálním pobytům, máme akční nabídku právě pro vás, a to od naší partnerské CK Trip. Dopřejte si bezstarostné Vánoce v Rakouských Alpách a přijeďte na Štědrý den do Pensionu Heidi. Užijte si nenucené atmosféry a výtečného lyžování na liduprázdných sjezdovkách v lyžařské oblasti Ski Amadé se 760 km sjezdovek na 1 skipas a běžeckými stopami přímo u penzionu. Jako bonus získáte slevy na skipasy. Volné termíny v prosinci a v lednu za zvýhodněných podmínek.
Procestujte celý svět s Lonely planet
Využijte chvíle odpočinku a klidu na konci roku a inspirujte se nabídkou průvodců z české produkce Lonely planet pro svou vysněnou dovolenou na příští rok.
Vánoční otevírací doba
Rádi bychom vás upozornili na změněnou otevírací dobu naší prodejní kanceláře v období vánočních svátků a na konci tohoto roku. Pokud plánujete přijít osobně, naplánujte si svou návštěvu prosím včas, abyste nenarazili na zavřené dveře, jako náš kolega u obchůdku v Panamě :) .
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.