ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Na cestách 23. 01. 2020

Na cestách 23. 01. 2020

Vážení přátelé, cestovatelé,

dovolte mi vás co nejsrdečněji přivítat v naší jubilejní 30. sezoně. Pro nás pro všechny v Adventuře je to naprosto neuvěřitelné výročí a o všechnu tu radost bychom se s vámi v průběhu roku 2020 rádi podělili. Připravili jsme si pro vás sérii reportáží o našich společných nejsilnějších cestovatelských zážitcích, ankety, soutěže a spoustu dalších aktivit. Budeme nesmírně potěšeni, pokud se s námi do společných oslav aktivně zapojíte, protože adventurní výročí je více než symbolickým odrazem společné touhy i lásky k cestování, které jsme měli a máme možnost společně prožívat v naprosto unikátním historickém období.Přeji vám za celý kolektiv CK Adventura
úspěšný vstup do krásného roku 2020.
Petr Novotný

Ze života CK Adventura – pohled do historie
Chtěli bychom se s vámi podělit o naše cestovatelské zážitky z cest po celém světě, kterých za těch 30 let bylo opravdu mnoho, a tak se v každém čísle můžete těšit na nový článek. Do roku 2019 se vydalo s Adventurou do světa 133 485 klientů. V letošní sezoně nabízíme zhruba 430 zájezdových titulů do 138 zemí celého světa – nabídka se průběžně mění a doplňuje, už to skoro nelze přesně spočítat. Pokud máte čas a chuť dozvědět se o Adventuře více, Tomáš Hyka sepsal příběh naší cestovní kanceláře od počátků až do současnosti. Myslíme si, že je ideální začít příběhem o nás a v dalších číslech se již můžete těšit na naše další cestovatelské příběhy.
Známe výherce akce Vánoce s Adventurou
V pátek 10. ledna 2020 proběhlo v naší prodejní kanceláři velké losování akce Vánoce s Adventurou 2019, kterého se již tradičně ujal ředitel Adventury Petr Novotný. Všem výhercům moc gratulujeme k jejich výhře. Rádi bychom poděkovali také všem našim partnerům: HUDY / Bontia fotoknihy / Norská móda / Hanibal / Author / Centrum Narovinu a dalším za skvělé dárky do naší vánoční tomboly a za hlavní výhry velkého losování.
Renesance evropských destinací
Několik posledních let se snažíme nabídnout možnosti cestování po nejkrásnějších místech Evropy poněkud jiným způsobem. Pohodlně a v malých skupinách vám chceme poskytnout to nejlepší, co nám náš kontinent nabízí. Po sérii čistě poznávacích zájezdů zařazujeme do naší nabídky stále více zájezdů s pěší turistikou různé náročnosti. Přesvědčte se sami a vyberte si z unikátní nabídky čítající dnes již téměř 50 zájezdových titulů.
Zimní lyžařské dobrodružství
Lyžařské zájezdy pro nadcházející zimní sezonu jsou již prakticky vyprodané. Dovolujeme si tedy upozornit na speciality a rarity v naší nabídce, kde ještě několik volných míst čeká na svoje zájemce. Zimní lyžařské dobrodružství a doslova dech beroucí zážitky nabízí běžkařské putování poslední velkou divočinou Evropy – švédským Laponskem. Neméně silné zážitky nabízí naše kurzy a zájezdy pro začínající skialpinisty. Pro ně jsme připravili širokou paletu zájezdů, které díky technické podpoře a profesionálnímu přístupu našich horských vůdců zvládne doslova každý.
Lyžování a snowboarding v Alpách
Pojeďte s naší partnerskou CK Trip do nejlepších lyžařských středisek Alp. V nabídce naleznete 3–5denní autobusové zájezdy s průvodcem i výhodné pobyty s vlastní dopravou a jako bonus získáte slevy na skipasy. Po lyžování se můžete vydat s loučemi na horskou chatu, či do alpských termálů.
Zveme vás na naše cestovatelské přednášky
V průběhu minulého týdne jsme doplnili několik nových přednášek, tak pokud přemýšlíte, kam se vypravíte na příští dovolenou, může to být tip právě pro vás.
A v případě, že vás některé z promítání zaujme, neváhejte a přijďte se k nám podívat na přednášku. Prostřednictvím fotografií a vyprávění vám ukážeme místa, která byste rádi poznali. Počet míst je v naší klubovně omezen, tak určitě nezapomeňte na včasnou rezervaci.
Veletrh cestovního ruchu Holiday World se blíží
Rádi bychom vás pozvali na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD, který se uskuteční v termínu 13.–16. 2. 2020. Nově v areálu PVA EXPO Letňany. Na veletrh se chystáme i my s naším TATRABUSEM, tak pokud se na veletrh vydáte, určitě se za námi přijďte podívat. Můžete u nás načerpat inspiraci pro vaši příští dovolenou a pořádně si prohlédnout náš expediční speciál. Těšíme se na vás.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.