ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 16. 1. 2019

Na cestách 16. 1. 2019

Adventura na cestách: Zdravíme vás v novém roce!

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé,

když se ohlédnu zpět na rok 2018, musím konstatovat, že to pro nás byl dobrý rok. Zaznamenali jsme rekordní zájem o naše zájezdy a celá sezona proběhla mimořádně hladce. Váš stále větší zájem o dovolenou strávenou s námi nás naplňuje nadšením, je pro nás i inspirací a zároveň závazkem pro naši další práci.

Chtěl bych vám za celý tým cestovní kanceláře Adventura popřát skvělý rok 2019 a věřím, že nám i letos zachováte přízeň. Zároveň gratuluji všem výhercům naší vánoční soutěže.

Za celý kolektiv CK Adventura
Jarda Lhota

Gratulujeme výhercům vánoční soutěže

Připravili jsme pro vás více než 50 novinek

Minulý pátek proběhlo v naší prodejní kanceláři očekávané slosování. Dle množství dárků, které jsme v rámci této akce rozdali, se do soutěže zapojilo opět velmi mnoho klientů. Jsme rádi, že jsme všem přihlášeným zpestřili nákup dovolené a gratulujeme vítězům i všem ostatním, kteří se akce zúčastnili.

Prodej zájezdů je v plném
proudu

Vánoce v Adventuře

Je teprve začátek roku, ale na mnoha oblíbených zájezdech je již plno nebo zbývají poslední volná místa, z čehož máme obrovskou radost. Tam, kde je to možné, přidáváme už nyní nové termíny, ale jsou destinace, kde tyto možnosti nemáme. Neváhejte proto s výběrem a rezervujte si svou dovolenou včas.

Navštivte naše cestovatelské přednášky

Zima je již za dveřmi!

Přemýšlíte, kam se vypravíte na příští dovolenou? Přijďte se inspirovat na některou z našich cestovatelských přednášek s promítáním a prostřednictvím fotografií navštivte s našimi průvodci místa, která byste chtěli poznat. Přehled přednášek průběžně doplňujeme, nově jsme zařadili na začátek února Centrální Ťan Šan a Pamír a na březen Krásy Kamčatky.

Novinky z české edice Lonely Planet

Nástěnný fotokalendář plný vašich zážitků

Rádi bychom vás upozornili na další nové průvodce z české edice Lonely Planet, kterými jsou tajuplná Kambodža a překrásné Filipíny. Najdete v nich zajímavá místa, která si nesmíte nechat ujít, užitečné informace, tipy na zážitky a mnoho dalšího. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.