Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 11. 10. 2018

Na cestách 11. 10. 2018

Adventura na cestách: Na lyžích až za polární kruh!

Adventura

Zažít život

Na lyžích až za polární kruh

Vážení přátelé, cestovatelé,
na sklonku překrásného babího léta si vám dovolujeme zaslat informace o naší pestré nabídce zimních, tedy přesněji lyžařských zájezdů. Jsme přesvědčeni, že si v ní vybere opravdu každý lyžař. Sportovně a dobrodružně laděné zájezdy na běžkách míří za nejkrásnějšími trasami do Laponska, Švédska i Norska. Příznivcům manšestru a upravených sjezdových tratí pak nabízíme prodloužené lyžařské víkendy v Rakousku či italských Dolomitech. V neposlední řadě jsou to pak kurzy a skialpinistické přechody vedené profesionálními horskými vůdci, se kterými zamíříte do nejlepších skialpových oblastí Alp i Skandinávie.
Těšíme se na setkání s vámi ve stopě, na svahu nebo v nekonečném prašanu
či jarním firnu.

Za všechny adventurní milovníky lyžařských sportů - „SKOL!“
Petr Novotný
ředitel CK Adventura

Výpravy na běžkách
do Laponska

Výpravy na běžkách do Laponska

Vydejte se s námi za romantikou za polární kruh, na nejkrásnější daleký sever Skandinávie. Akce jsou určeny pro pokročilé běžkaře-turisty s kvalitním vybavením, ale lyžařsky nejsou příliš náročné. Užijeme si rozlehlé zvlněné pláně, lesní úseky, zamrzlá jezera i výhledy na dramatické horské pasáže. Vybavení si potáhneme na tažných saních, tzv. pulkách. Večer nás čekají skromné útulné sruby s praskajícím dřevem v kamnech a polární záře za oknem! Zdá se vám to příliš dobrodružné? Nabízíme i pohodlnější a méně náročnou cestu, která míří na běžkách za losy do Norska.

Skialpinistické kurzy
a přechody

Skialpinistické kurzy a přechody

Lákají vás panenské svahy a zasněžené vrcholky hor, ale nemáte dostatek zkušeností? Naučte se na skialpech pohybovat bezpečně pod vedením profesionálů, horských vůdců a znamenitých lyžařů Tondy Volka, Víti Nováka a Vojty Dvořáka. V malé skupině vás naučíme správně stoupat i sjíždět, plánovat túry a pracovat s lavinovými prostředky. Méně náročné programy jsou dostupné již pro průměrně zdatné lyžaře. Ti zkušení naopak ocení možnost dopřát si opravdu mimořádný zážitek a splnit si lyžařský sen v některé z nejkrásnějších skialpových oblastí světa spolu s námi.

Sjezdové lyžování v Alpách

Sjezdové lyžování v Alpách

Letošní nabídku prodloužených lyžařských víkendů do špičkových lyžařských středisek jsme opět rozšířili. Vybrat si můžete 3 dny lyžování v Amadé nebo 4 dny na lyžích v Dolomitech. Těšit se můžete navíc na večerní společenský program s promítáním a vyprávěním o našich nejzajímavějších zájezdech, která okoření toto příjemné setkání s našimi pravidelnými klienty, přáteli a spolupracovníky. Stihneme i návštěvu aquaparku či wellness relaxaci. Díky rozsáhlé nabídce sjezdovek si lyžování užijí začátečníci i pokročilí lyžaři.

Krásy Nového Zélandu

Krásy Nového Zélandu

Pojeďte s námi poznat "zelený ráj" na konci světa, s velkolepou krajinou, která okouzlí naprosto každého. Projedeme oba ostrovy Nového Zélandu, od samého severu až na jih. Nebudou chybět domorodí Maoři ani ohrožený pták Kivi nebo místa známá z filmů Hobit či Pán prstenů. Ubytování máme zajištěné v komfortních motelech a penzionech. Budete mít i dostatek času vyzkoušet některou z mnoha doplňkových aktivit - jízdu na tryskovém člunu, black water rafting, let vrtulníkem nad ledovcem nebo plavby lodí s pozorováním velryb.

Martin Loew promítá
Madagaskar

Martin Loew promítá Madagaskar

Zveme vás na novou diashow cestovatele a našeho průvodce Martina Loewa, kde vám představí ostrov Madagaskar. Během projekcí živě vypráví poutavý příběh dobrodružné cesty plný úžasných fotografií i veselých zážitků z ostrova skotačivých lemurů, podivných chameleonů i věkovitých baobabů. Termíny diashow po celé ČR, fotky i cestopis najdete zde.

Novinky z české edice Lonely Planet

Novinky z české edice Lonely Planet

Opět pro vás máme tipy na nové průvodce z české edice Lonely Planet, a to do dvou nádherných severských zemí: NORSKO a FINSKO. V průvodcích naleznete inspirativní fotografie, přehled nejzajímavějších míst, užitečné tipy i nejlepší doporučené trasy, které vám pomohou při plánování vašich cest. Při koupi nezapomeňte využít Kartu klienta Adventury s exkluzivní slevou 25 %.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.