ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 13. 11. 2018

Na cestách 13. 11. 2018

Adventura na cestách: Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

Adventura

Zažít život

Sezona 2018

Vážení přátelé, cestovatelé,

máme velkou radost, že vám už dnes můžeme na našem webu představit téměř kompletní nabídku zájezdů pro sezonu 2019/20.
Poznávání cizích krajů bylo odjakživa spojeno s ochutnávkou rozmanitých kuchyní, nevšedních receptů, tradičních i originálních nápojů. Přestože si chutě a vůně nemůžeme z cest přivézt jako suvenýr, zůstávají v našich vzpomínkách ukryty velmi hluboko. Rád bych vás proto upozornil na ucelenou kolekci zájezdů směřujících do nejzajímavějších vinařských a kulinářských destinací Evropy i světa.
Vydejte se společně s námi ochutnat krásy světa v jeho nejrozmanitější podobě

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Katalog Poznávací zájezdy 2019 odesíláme 19. listopadu

Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

Nový tištěný katalog POZNÁVACÍ ZÁJEZDY najdou naši věrní klienti ve svých schránkách nejpozději 23. 11. 2018. Pokud jej chcete zaslat, napište nám a my vám katalog rádi doručíme. A nechcete-li čekat na jeho doručení, můžete si svoji poznávací nebo aktivní dovolenou na našem webu vybrat už nyní. Nezapomeňte využít slevy za včasné přihlášení.

Výherci velké letní fotosoutěže 2018

Výherce fotosoutěže 2018

Na začátku léta jsme vyhlásili již 14. ročník naší fotosoutěže, tentokrát na téma: Gastronomické zážitky z celého světa. Do soutěže jste nám zaslali velké množství fotografií, a tak rozhodování nebylo vůbec snadné. S radostí vám však nyní představujeme její výherce a deset nejlepších fotografií. Děkujeme všem zúčastněným a gratulujeme výhercům.

Velké slosování a Vánoce s Adventurou již od 12. listopadu

Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

Tento týden začala naše tradiční akce plná dárků – Vánoce s Adventurou. Od pondělí 12. 11. 2018 můžete přijít do naší pražské prodejní kanceláře, kde si při koupi zájezdu můžete vylosovat pro každého účastníka smlouvy některý z připravených 500 dárků. Zároveň všechny nové účastníky na zájezdech pořádaných Adventurou zařazujeme do velkého slosování, ve kterém je možnost vyhrát zpět svoji platbu, batoh Deuter či poukazy na fotoknihu Bontia.

Fotokniha z vaší dovolené – udělejte si radost k Vánocům

Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

Společnost Bontia pro naše klienty připravila akční nabídku na Extra velkou fotoknihu na výšku (24,5 x 30 cm), tvrdé desky: 32 stran. Rychlá a jednoduchá tvorba. Pravá knižní šitá vazba. Matné nebo lesklé tvrdé knižní desky. Počet stran lze rozšířit za příplatek až na 160 stran. Cena pro vás: 599 Kč (původní cena:  1199 Kč), sleva 50 %. Zvýhodněnou cenu získáte po zadání slevového kódu: ADVENTURA599. Platnost akce jen do 30. 11. 2018.

Moře inspirace ve 40 nových poznávacích zájezdech

Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

V poznávacím katalogu se to novými destinacemi a programy jen hemží. Ředitel Adventury, Petr Novotný, by se dnes s vámi rád podělil o svá osobní doporučení pro poznávací a turisticko-poznávací zájezdy. Přečtěte si o Seychelách, Azorech, Gabonu, Martiniku, Burkina Faso, o cestách za gastronomií a vínem nebo o zájezdu za Krásami východního Grónska, který je vyprodaný více než rok dopředu.

Aktivní dovolená 2019/20 na vás čeká na našem webu

Ochutnejte krásy světa s Adventurou – katalog 2019

V roce 2018 jsme vyměnili papírové katalogy aktivní dovolené za internetové stránky. A v nastoupené cestě pokračujeme. I letos tak najdete dovolenou na kole, turistické zájezdy, lyžování a vodácké akce pouze na internetu, kde jsou přehledně rozdělené podle jednotlivých typů. Takže neváhejte, vezměte svoje kolo, loď nebo lyže na dovolenou a načerpejte energii v přírodě.