ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 12. 3. 2019

Na cestách 12. 3. 2019

Vaše jarní inspirace

#
zažít život
Na cestách
Jarní inspirace
Vážení přátelé, cestovatelé,

dovolujeme si vás oslovit téměř v samém závěru letošní překrásné zimy a posíláme vám pár letních či dokonce tropických tipů. Symbolem exotiky jsou a budou kokosové palmy, nechte se inspirovat krásou exotických destinací, ať se již vydáte do středoamerické Kostariky, či Francouzské Polynésie. Pokud je však vaším nejoblíbenějším společníkem na cestách kolo, nechte se pozvat do slunného Engadinu.

A pokud budete mít chuť se s námi setkat ještě před sezonou, věřte, že na blížící se výstavě FOR BIKES se ukáže náš kompletní cyklistický team a na autodromu v Sosnové pak téměř celý team pečující o náš Tatrabus.

Přejeme vám krásný začátek jara a těšíme se s vámi brzy na viděnou.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný, ředitel

#
Adventura bude na FOR BIKES
Zveme vás na největší cyklistický veletrh v České republice FOR BIKES, který se uskuteční od pátku do neděle 29.-31. 3. 2019 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Těšit se můžete na představení novinek v oblasti cyklistiky a bohatý doprovodný program. Na veletrh se chystáme i my, a to s naším Tatrabusem a cyklovlekem. Najdete nás v hale 3-C7. Přijďte načerpat inspiraci na letní dovolenou na kole.
#
Kostarika a Panamský průplav
Poznejte s námi nejkrásnější safari mimo území Afriky s bohatou faunou i flórou. Čekají vás pěší výlety do národních parků, od horského mlžného lesa až po přímořské tropické pralesy. Těšit se můžete na koupání na krásných odlehlých plážích Pacifiku i Karibiku a v průzračných řekách. Zájemci můžou vyzkoušet skvělý rafting kaňonem řeky Pacuare, která se řadí mezi nejkrásnější raftové řeky světa.
#
18. Islandský den
Desetihodinový maratón přednášek, promítání fotografií a vyprávění zážitků z cest určený především pro milovníky Severu a Islandu zvláště. Nebude chybět ani pohled na současné islandské literární dění. Hlavním hostem bude spisovatel, hudebník a vydavatel Aðalsteinn Ásberg Sigurðsson. O své cestovatelské zážitky se přijdou podělit spisovatelka a batůžkářka Saša Ryvolová, novinář a fotograf Pavel Dobrovský, a také námořník a dobrodruh Rudolf Krautschneider.
#
Tatrabus v Sosnové
Zveme vás na 5. ročník ve střední Evropě největšího setkání závodníků z Dakarské rallye, Africa ECO race, Morocco Desert Challenge a dalších maratónských soutěží. Setkání se uskuteční v neděli 24. března na Autodromu v Sosnové. V letošním roce již účast přislíbily špičkové české dakarské týmy a uvidíme i několik závodníků ze zahraničí. Chybět nebude ani nás světoznámý Tatrabus, který v případě příznivých podmínek sveze na trati i vás.
Naše tipy
Zažijte netradiční dovolenou
#
Vyměňte hotel za jachtu
Vyplujte s námi na cesty po nejkrásnějších místech světa. Na komfortně vybavené plachetnici či katamaránu se dostanete do bezprostředního kontaktu s živly, přírodou a mořskými zvířaty. Poznáte romantické ostrůvky, starobylé přístavy, úžasné zátoky a panenské pláže. Navíc máme nyní akční nabídku na poslední volnou kajutu na plavbě katamaránem po nejkrásnějších ostrovech Francouzské Polynésie se slevou 17 000 Kč/os.!
#
Švýcarský Engadin
Vydejte se prostřednictvím cestopisu naší cykloprůvodkyně Radky Žákové na kole kolem alpských štítů Horního i Dolního Engadinu. Na své si přijdou jak bikeři, či cykloturisté milující hory, tak i cyklisté, kteří se chtějí svézt jen po pohodových stezkách podél vody. Právě v Horním Engadinu můžete vyzkoušet jogurtovou samoobsluhu, vyhlášené traily i nenáročnou „lanovkovou“ trasu kolem ledovců, kde Bernina expres vystoupá do nejvyššího místa úzkokolejné železniční trati v Evropě.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.