ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 26. 6. 2019

Na cestách 26. 6. 2019

Adventura na cestách: Horké letní novinky

#
zažít život
Na cestách
Horké letní novinky
Vážení přátelé, cestovatelé,

letošní léto začalo jako horké a tropické. Horké jsou také naše novinky a zájezdové informace. Prvně bychom vás rádi informovali, že unikátní projekt převozu pěti černých nosorožců z evropských zoologických zahrad, jehož jsme partnerem se povedl, z čehož máme obrovskou radost. Horkou novinkou je i nabídka našeho partnera společnosti Bontia, kdy máte možnost získat prázdninovou fotoknihu za zcela mimořádných podmínek. A poslední novinkou je naše bohatá nabídka vánočních a silvestrovských programů, aktuálně obohacená o první lyžařský zájezd směřující do překrásné Gruzie a impozantního Kavkazu.

Přejeme vám především příjemné léto a těšíme se na setkání s vámi na našich zájezdech.


Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

#
Vánoce a Silvestr v exotice
Využijte svátečních dní pro úsporu dovolené a užijte si konec roku jinak, třeba na pláži na druhém konci světa nebo v sedle kola ve vzdálených exotických destinacích. V naší pestré nabídce naleznete zájezdy poznávací, turistické i cyklistické, záleží jen na vás, jaká je dovolená vašich snů. Každopádně na vás budou čekat dny plné slunce, odpočinku a relaxace a ochutnávky místních specialit. Pokud přemýšlíte, že takto letos strávíte konec roku, nenechte plánování na poslední chvíli. Již nyní je nejvyšší čas na přihlášení a zajištění služeb a letenek. Navíc můžete využít nejvýhodnější slevy za včasné přihlášení (pro naše věrné klienty až 6 %).
#
Přesun nosorožců do Rwandy
V neděli proběhl největší transport nosorožců z Evropy do Afriky v historii a pro CK Adventura je čest se na tomto projektu podílet. Pět kriticky ohrožených nosorožců černých bylo úspěšně přepraveno ze Safari Parku ve Dvoře Králové do národního parku Akagera ve Rwandě. Dva samci a tři samice, z nichž tři se narodili přímo v safari parku, začali být krátce v pondělí po 15. hodině vypouštěni z přepravních beden do bom. Tato skupina má podpořit obnovení populace nosorožců v zemi. Na převozu se kromě safari parku podílela rwandská vláda, organizace African Parks a zastřešila ho Evropská asociace zoologických zahrad a akvárií.
#
Vemte svoje kolo na exotickou dovolenou
Na unikátní kubánskou výpravu v rytmu samby, Kuba na kole křížem krážem, vás osobně zve autor kubánských zájezdů, ředitel CK Adventura a milovník Kuby Petr Novotný. O tom, že i po Himálaji se dá jezdit na kole v pohodě vás přesvědčí a srdce kouzlem Bhútánu očaruje Katka Lhotová. Na zájezdu Ladákh na kole o vás bude pečovat a do tajů buddhismu vás zasvětí Prokop Jouza, autor zájezdů do Nepálu a Ladákhu a velký znalec Himálaje.
#
Doprava zdarma + 50 % slevy na fotoknihy
Zaznamenejte si každý zajímavý okamžik z dovolené a utvořte si fotoknihu plnou zážitků.
REZERVUJTE SI FOTOKNIHY SE SLEVOU AŽ 50 % A DOPRAVOU ZDARMA do 7. 7. 2019.
Nákupem poukazu si zajistíte zvýhodněnou cenu fotoknihy s dopravou zdarma do 5. 9. 2019. Vyberte formát na výšku 21,6 x 27 cm nebo 24,5 x 30 cm a rezervujte přímo na stránkách společnosti Bontia.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.