ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nejnovější Adventura na cestách

Nejnovější Adventura na cestách

Adventura na cestách: 

Vážení přátelé, cestovatelé,

dovolte mi vás co nejsrdečněji přivítat v naší jubilejní 30. sezoně. Pro nás pro všechny v Adventuře je to naprosto neuvěřitelné výročí a o všechnu tu radost bychom se s vámi v průběhu roku 2020 rádi podělili. Připravili jsme si pro vás sérii reportáží o našich společných nejsilnějších cestovatelských zážitcích, ankety, soutěže a spoustu dalších aktivit. Budeme nesmírně potěšeni, pokud se s námi do společných oslav aktivně zapojíte, protože adventurní výročí je více než symbolickým odrazem společné touhy i lásky k cestování, které jsme měli a máme možnost společně prožívat v naprosto unikátním historickém období.Přeji vám za celý kolektiv CK Adventura
úspěšný vstup do krásného roku 2020.
Petr Novotný

Ze života CK Adventura – pohled do historie
Chtěli bychom se s vámi podělit o naše cestovatelské zážitky z cest po celém světě, kterých za těch 30 let bylo opravdu mnoho, a tak se v každém čísle můžete těšit na nový článek. Do roku 2019 se vydalo s Adventurou do světa 133 485 klientů. V letošní sezoně nabízíme zhruba 430 zájezdových titulů do 138 zemí celého světa – nabídka se průběžně mění a doplňuje, už to skoro nelze přesně spočítat. Pokud máte čas a chuť dozvědět se o Adventuře více, Tomáš Hyka sepsal příběh naší cestovní kanceláře od počátků až do současnosti. Myslíme si, že je ideální začít příběhem o nás a v dalších číslech se již můžete těšit na naše další cestovatelské příběhy. 
Známe výherce akce Vánoce s Adventurou
V pátek 10. ledna 2020 proběhlo v naší prodejní kanceláři velké losování akce Vánoce s Adventurou 2019, kterého se již tradičně ujal ředitel Adventury Petr Novotný. Všem výhercům moc gratulujeme k jejich výhře. Rádi bychom poděkovali také všem našim partnerům: HUDY / Bontia fotoknihy / Norská móda / Hanibal / Author / Centrum Narovinu a dalším za skvělé dárky do naší vánoční tomboly a za hlavní výhry velkého losování.
Renesance evropských destinací
Několik posledních let se snažíme nabídnout možnosti cestování po nejkrásnějších místech Evropy poněkud jiným způsobem. Pohodlně a v malých skupinách vám chceme poskytnout to nejlepší, co nám náš kontinent nabízí. Po sérii čistě poznávacích zájezdů zařazujeme do naší nabídky stále více zájezdů s pěší turistikou různé náročnosti. Přesvědčte se sami a vyberte si z unikátní nabídky čítající dnes již téměř 50 zájezdových titulů.
Zimní lyžařské dobrodružství
Lyžařské zájezdy pro nadcházející zimní sezonu jsou již prakticky vyprodané. Dovolujeme si tedy upozornit na speciality a rarity v naší nabídce, kde ještě několik volných míst čeká na svoje zájemce. Zimní lyžařské dobrodružství a doslova dech beroucí zážitky nabízí běžkařské putování poslední velkou divočinou Evropy – švédským Laponskem. Neméně silné zážitky nabízí naše kurzy a zájezdy pro začínající skialpinisty. Pro ně jsme připravili širokou paletu zájezdů, které díky technické podpoře a profesionálnímu přístupu našich horských vůdců zvládne doslova každý.
Lyžování a snowboarding v Alpách
Pojeďte s naší partnerskou CK Trip do nejlepších lyžařských středisek Alp. V nabídce naleznete 3–5denní autobusové zájezdy s průvodcem i výhodné pobyty s vlastní dopravou a jako bonus získáte slevy na skipasy. Po lyžování se můžete vydat s loučemi na horskou chatu, či do alpských termálů.
Zveme vás na naše cestovatelské přednášky
V průběhu minulého týdne jsme doplnili několik nových přednášek, tak pokud přemýšlíte, kam se vypravíte na příští dovolenou, může to být tip právě pro vás.
A v případě, že vás některé z promítání zaujme, neváhejte a přijďte se k nám podívat na přednášku. Prostřednictvím fotografií a vyprávění vám ukážeme místa, která byste rádi poznali. Počet míst je v naší klubovně omezen, tak určitě nezapomeňte na včasnou rezervaci.
Veletrh cestovního ruchu Holiday World se blíží
Rádi bychom vás pozvali na další ročník veletrhu HOLIDAY WORLD, který se uskuteční v termínu 13.–16. 2. 2020. Nově v areálu PVA EXPO Letňany. Na veletrh se chystáme i my s naším TATRABUSEM, tak pokud se na veletrh vydáte, určitě se za námi přijďte podívat. Můžete u nás načerpat inspiraci pro vaši příští dovolenou a pořádně si prohlédnout náš expediční speciál. Těšíme se na vás.
Tel: +420 271 741 734-6
E-mail: travel@adventura.cz
#
#
Prodejna
Adresa: Voroněžská 20
101 00, Praha 10
Otevřeno:
Po-Čt: 10.00-18.00 hod.
Pá: 9.00-16.00 hod.

Tento zpravodaj vám zasíláme na základě vaší registrace odběru. Nepřejete-li si ho nadále dostávat, použijte naše rozhraní na internetu a odhlašte se pod nabídkou časopisu Adventury.

Na vaše ohlasy se na adrese travel@adventura.cz těší redakce. Šéfredaktorka: Blanka Lahovská, Redakční rada: Petr Novotný a Standa Šimůnek.