ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 06. 03. 2017

Na cestách 06. 03. 2017

Adventura na cestách: Pozdrav plný pozvánek na zajímavé akce

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
dovolujeme si vám zaslat první téměř jarní pozdrav z Adventury. Tentokrát je náš newsletter doslova plný pozvánek na řadu zajímavých akcí a událostí. Přiznám se, že bych žádné nerad nadržoval a ani žádnou nechtěně opomenul. Nechám tedy na vás, která událost i vám osobně nakonec rozjasní před jarní období a věřím, že ať bude vaše volba jakákoliv, přijmete rádi naše pozvání.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný, ředitel

Festival Jeden svět 2017 startuje již 6. 3.

Jeden svět 2017

Mezi více jak 110 dokumentárními filmy dnes začínajícího festivalu Jeden Svět, bychom vás rádi upozornili na působivý dokument My jsme počátek lidstva o příslušnících přírodního kmene Džarawů, jehož se stala Adventura partnerem.
Pokud chcete nahlédnout do života tohoto unikátního lidského společenství, máte jedinečnou možnost a to pouze 7. 3. ve Světozoru, 9. 3. v Městské knihovně nebo 12. 3. v kině Evadl.

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet

Novinky Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka & Co. pro vás opět připravilo novinky z řady průvodců Lonely Planet: Peru a Thajsko. Najdete v nich nejzajímavější místa, navrhované trasy a místní tajemství do snadno použitelné podoby, takže tyto průvodci budou to jediné, co budete potřebovat na vaši nezapomenutelnou cestu. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 30 % pro klienty Adventury, kterou vám na nákup dává Karta klienta Adventury.

Navštivte nás na veletrhu v Hradci Králové

Veletrh v Hradci Králové

Opět se chystáme na veletrh cestovního ruchu INFOTOUR & CYKLOTURISTIKA, který se koná ve dnech 10.–11. 3. 2017 v Kongresovém centru ALDIS v Hradci Králové. Těšíme se na vás, tak se zastavte načerpat inspiraci pro vaši dovolenou.

Oblíbené perly z naší nabídky – Peru

Peru

Peru - poslední volná místa našeho dlouhodobě nejoblíbenějšího zájezdu do Latinské Ameriky jsou již takřka pouze v termínu od 31. 8. S krásami země Inků vás seznámí oblíbené průvodkyně Iva Faltová nebo Daniela Stehlíková.

Zveme vás na 16. ročník Islandského dne

16. ročník Islandského dne

Devítihodinový maratón přednášek, promítání fotografií, filmů a vyprávění zážitků z cest určený především pro milovníky Severu a Islandu zvláště. Letošní ročník již 8. 4. s adrenalinovou příchutí: ledovcové jeskyně a treky po ledovci, Island na kole, při maratónském běhu a dokonce pohledem highlinerky.

Diashow Martina Loewa je v plném proudu

Pozvánka na diashow Martina Loewa

Letošní turné cestovatele Martina Loewa s novou diashow „Kuba – ostrov na rozcestí dějin“ je v plném proudu. Jeho multimediální promítání o této unikátní zemi v Karibiku můžete shlédnout ve 20 městech. Staré bouráky, tlusté doutníky, žhavé rytmy, krásné Kubánky...