ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 06. 09. 2017

Na cestách 06. 09. 2017

Adventura na cestách: zážitky v barvách babího léta

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
letní dny a čas dovolených je skoro za námi. Pro ty, kteří nestihli letošní dovolenou, máme ještě několik posledních míst na podzimních zájezdech. Velmi oblíbené se stává Laponsko, kam zanedlouho odjíždíme za krásami podzimu. Pokud vás láká tato pohádková oblast v zimních měsících, nechte se inspirovat naší pestrou lyžařskou nabídkou.
Koncem září vás zveme na příjemnou akci, kam pojedeme i s naším Tatrabusem. A až se budete probírat fotografiemi do naší letní soutěže, která končí koncem měsíce, můžete už pomalu přemýšlet, kam se vydáte na další dovolenou.


Za celý kolektiv CK Adventura se s vámi na viděnou těší
Petr Novotný, ředitel

FOTOSOUTĚŽ 2017 končí již 30. září!

Exotické zájezdy na rok 2018 již v prodeji!

Stále se ještě můžete zúčastnit 13. ročníku velké letní fotosoutěže. Soutěžíme v kategoriích: Nejkrásnější pláže našich zájezdů / Setkání rozdílných kultur / V adventurním tričku poznávám svět. Vyhrát můžete poukaz v hodnotě 10 000 Kč na náš zájezd a spoustu dalších zajímavých cen. Termín uzávěrky je 30. 9. 2017, tak neváhejte a zašlete nám fotografie z Vašich dovolených.

Zažijte Silvestr nebo jaro v Maroku

Začíná africký festival v ZOO Dvůr Králové

Projeďte s námi Maroko od pohoří Atlas přes písečné duny Sahary až k Atlantiku. Navštívíte nejznámější místa, seznámíte se s přírodou a životem lidí na poušti a ochutnáte speciality marocké kuchyně. Navíc se podíváte i na odlehlá místa, která jsou pro běžného turistu obtížně dostupná. Vybírat můžete ze silvestrovských, poznávacích zájezdů a zájezdů na kole.

Výstava automobilů Tatra ve Velkých Popovicích

Poslední místa na zájezdy s vysokohorskou turistikou!

Zveme vás na výstavu automobilů Tatra „Automobily Tatra od Ringhofferů po současnost“, která proběhne dne 23. 9. 2017 ve Velkých Popovicích a Kamenici. Těšit se můžete na prohlídku vozů Tatra a místního pivovaru. Dále vás čeká doprovodný program a prohlédnout si můžete také náš expediční vůz Tatrabus. Těšíme se na vás.

Laponsko – země půlnočního slunce

Vánoce a Silvestr v sedle kola či na vrcholcích hor

Vydejte se s námi do Laponska, poslední velké evropské divočiny, kde se snoubí ostré horské štíty a hluboká údolí. Zavedeme vás do civilizací nedotčené přírody, kde řada hor a masivů nemá doposud žádné jméno. Pokud budete mít štěstí, spatříte i polární záři. Z naší nabídky můžete vybírat náročnější i méně náročné zájezdy.

Na lyže s Adventurou

Kuba – perla Karibiku

Pojeďte s námi na zimní dovolenou či prodloužený víkend za sněhem. Nabídku tradičních i méně obvyklých zájezdů neustále rozšiřujeme. Těšit se můžete na klasické sjezdy v Amadé, nádherné běžkařské túry Skandinávií, nebo možnost naučit se lyžovat v prašanu na našich kurzech a kempech.

Novinky Lonely Planet

LonelyPlanet

Nakladatelství Svojtka & Co. pro Vás připravilo nové knižní průvodce z edice Lonely Planet: Island, Skotsko. Najdete zde zajímavá místa, která si nesmíte nechat ujít, užitečné informace, tipy na zážitky a mnoho dalšího. Využijte exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.