Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 13. 04. 2017

Na cestách 13. 04. 2017

Adventura na cestách: jarní novinky

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
příchod jara nás zastihl v plné práci na prahu letní sezony, ale zároveň i na přípravě vaší exotické dovolené na příští zimu. Velkou radost nám i letos udělala ocenění, která jsme získali v hlasování profesionálů v cestovním ruchu. Opět máme jednu "zlatou", jak se dočtete níže. Tato ocenění nás zavazují k tomu, abychom i nadále hledali cesty, jak být ještě lepší.

Krásné jaro vám všem přeje
Jarda Lhota

Naše nové úspěchy a ocenění

Naše nové úspěchy a ocenění

S potěšením si vám dovolujeme oznámit, že jsme opět získali ocenění v anketě profesionálů v cestovním ruchu TTG Travel Awards 2016, a také v soutěži o nejlepší katalog v rámci veletrhu Holiday World.

Poslední letní cykloexotika

Poslední letní cykloexotika

Pokud chcete letos v létě letět s kolem do světa, je nejvyšší čas přidat se k jedné z našich skupin.
V oblíbených destinacích Pamír, Altaj, Kyrgyzstán a Arménie zbývá posledních pár volných míst!

Švédsko – treking v NP Sarek

Švédsko – treking v NP Sarek

Zveme vás na unikátní treking do NP Sarek v srdci švédského Laponska. Výprava do Sareku je považována za to nejdivočejší, co lze v Evropě podniknout – přirovnat jej lze spíše k Aljašce, než k jakýmkoli jiným evropským pohořím. Jsou zde vrcholy převyšující 2000m, močály a říční delty s úžasnými výhledy, divoká zvěř. Přelet na trek a doplnění potravin v polovině treku vrtulníkem nám umožní užít si půvabů severské přírody bez nadměrně těžkých batohů.

Exotické silvestry již v prodeji!

Exotické silvestry již v prodeji!

Právě jsme spustili do prodeje všechny vánoční a silvestrovské zájezdy. Pokud plánujete oslavit konec roku opravdu netradičně a chcete utéct předvánočnímu shonu, máte na výběr z více jak 20 programů! Nově se s námi můžete vydat do Ománu, na Seychely, Floridu nebo na kole na Kubu či na italsko-francouzskou riviéru. Exotické silvestry patří mezi naše oblíbené zájezdy a rychle se plní, tak využijte slevy za včasné přihlášení a užijte si konec roku v exotice!

Author maraton tour 2017

Author maraton tour 2017

Na konci dubna startuje již 15. ročník Author Maraton Tour 2017, kterého jsme již dlouhodobě partnerem. Pokud patříte mezi milovníky horských kol a přírody, vybírat můžete z deseti hlavních závodů. Lokality, kde se závody konají jsou na krásných místech naší země, takže můžete spojit závodění i s výletem pro celou rodinu či vaše přátelé.

Novinky Lonely Planet

Svojtka & Co. – NOVINKY Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka & Co. připravilo další novinky: Tahiti a Francouzská Polynésie a Mauricius, Réunion a Seychely. Najdete v nich nejzajímavější místa, navrhované trasy a mnoho dalšího, takže tyto průvodci budou to jediné, co budete potřebovat na vaši nezapomenutelnou cestu. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 30 % pro klienty Adventury.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.