ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 13. 04. 2017

Na cestách 13. 04. 2017

Adventura na cestách: jarní novinky

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
příchod jara nás zastihl v plné práci na prahu letní sezony, ale zároveň i na přípravě vaší exotické dovolené na příští zimu. Velkou radost nám i letos udělala ocenění, která jsme získali v hlasování profesionálů v cestovním ruchu. Opět máme jednu "zlatou", jak se dočtete níže. Tato ocenění nás zavazují k tomu, abychom i nadále hledali cesty, jak být ještě lepší.

Krásné jaro vám všem přeje
Jarda Lhota

Naše nové úspěchy a ocenění

Naše nové úspěchy a ocenění

S potěšením si vám dovolujeme oznámit, že jsme opět získali ocenění v anketě profesionálů v cestovním ruchu TTG Travel Awards 2016, a také v soutěži o nejlepší katalog v rámci veletrhu Holiday World.

Poslední letní cykloexotika

Poslední letní cykloexotika

Pokud chcete letos v létě letět s kolem do světa, je nejvyšší čas přidat se k jedné z našich skupin.
V oblíbených destinacích Pamír, Altaj, Kyrgyzstán a Arménie zbývá posledních pár volných míst!

Švédsko – treking v NP Sarek

Švédsko – treking v NP Sarek

Zveme vás na unikátní treking do NP Sarek v srdci švédského Laponska. Výprava do Sareku je považována za to nejdivočejší, co lze v Evropě podniknout – přirovnat jej lze spíše k Aljašce, než k jakýmkoli jiným evropským pohořím. Jsou zde vrcholy převyšující 2000m, močály a říční delty s úžasnými výhledy, divoká zvěř. Přelet na trek a doplnění potravin v polovině treku vrtulníkem nám umožní užít si půvabů severské přírody bez nadměrně těžkých batohů.

Exotické silvestry již v prodeji!

Exotické silvestry již v prodeji!

Právě jsme spustili do prodeje všechny vánoční a silvestrovské zájezdy. Pokud plánujete oslavit konec roku opravdu netradičně a chcete utéct předvánočnímu shonu, máte na výběr z více jak 20 programů! Nově se s námi můžete vydat do Ománu, na Seychely, Floridu nebo na kole na Kubu či na italsko-francouzskou riviéru. Exotické silvestry patří mezi naše oblíbené zájezdy a rychle se plní, tak využijte slevy za včasné přihlášení a užijte si konec roku v exotice!

Author maraton tour 2017

Author maraton tour 2017

Na konci dubna startuje již 15. ročník Author Maraton Tour 2017, kterého jsme již dlouhodobě partnerem. Pokud patříte mezi milovníky horských kol a přírody, vybírat můžete z deseti hlavních závodů. Lokality, kde se závody konají jsou na krásných místech naší země, takže můžete spojit závodění i s výletem pro celou rodinu či vaše přátelé.

Novinky Lonely Planet

Svojtka & Co. – NOVINKY Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka & Co. připravilo další novinky: Tahiti a Francouzská Polynésie a Mauricius, Réunion a Seychely. Najdete v nich nejzajímavější místa, navrhované trasy a mnoho dalšího, takže tyto průvodci budou to jediné, co budete potřebovat na vaši nezapomenutelnou cestu. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 30 % pro klienty Adventury.