ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 13. 06. 2017

Na cestách 13. 06. 2017

Adventura na cestách: Slunce a moře po celý rok

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
letní prázdniny se blíží a na našich letních zájezdech zbývá už jen několik posledních volných míst. Ale dovolená, to nejsou jen dva prázdninové měsíce, proto si dovolujeme upozornit všechny případné opozdilce, že například během podzimních pošmourných dní nabízíme širokou paletu zájezdů do tropických destinací. A jestli plánujete svoji dovolenou opravdu s předstihem, tak pro vás máme hned dvě dobré zprávy – na našich stránkách již naleznete kompletní nabídku vánočních a silvestrovských exotických destinací, stejně jako naše stále oblíbenější zájezdy na lyže. Přeji vám tedy dostatek inspirace k výběru té pravé dovolené, která nemusí být vždycky jenom letní.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný, ředitel

Velká letní fotosoutěž – pošlete fotku a vyhrajte

Fotosoutez

Od července do září 2017 vyhlašujeme již 13. ročník velké letní fotosoutěže. Ve hře je již tradičně celá řada zajímavých cen, včetně poukazu v hodnotě 10 000 Kč na náš zájezd. Pro tento ročník jsme vybrali tyto kategorie: Nejkrásnější pláže našich zájezdů / Setkání rozdílných kultur / V adventurním tričku poznávám svět. Doufáme, že na našich zájezdech budete mít dostatek času a hodně inspirace pro focení. Tak foťte a nezapomeňte nám fotografie včas poslat, termín pro uzávěrku je 30. 9. 2017, takže času máte dost. Už nyní se na všechny Vaše fotografie moc těšíme.

Vydejte se s námi na Silvestra za sluncem

Silvestry

Pokud Vás láká představa, utéct předvánočnímu shonu a strávit závěr roku v teple na cestách, máme pro Vás tentokrát tipy na skutečné exotické perly! Vydejte se s námi na korálový ostrov Zanzibar, na souostroví Seychely v Indickém oceánu, či na karibské pláže na Kubu, kde závěr roku oslavíte se sklenkou „Cuba libre“… A teplo, slunce, koupání a šnorchlování na krásných plážích nabízí i tyto destinace: Omán, Malajsie, Filipíny nebo Šrí Lanka. Tak neváhejte, nyní je nejlepší čas pro přihlášení a hlavně pro získání slevy za včasné přihlášení (pro věrné klienty až 8 %)!

Poznejte krásu zemí střední Ameriky

Střední Amerika

Do zemí střední Ameriky jezdíme již od roku 1992 a máme pro Vás pestrou nabídku poznávacích zájezdů. Pojeďte s námi poznat krásnou tropickou přírodu Kostariky, koloniální památky Nicaraguy nebo památky nejvýznamnějších indiánských kultur v Mexiku a dalších středoamerických státech. Užijete si i odpočinek na písečných plážích, koupání a šnorchlování v Karibském moři.

Noví průvodci z edice Lonely Planet

LonelyPlanet

Nakladatelství Svojtka & Co. pro Vás opět připravilo další novinky z edice Lonely Planet. Právě vyšly dva nové průvodce v češtině: Nový Zéland a Francie (poznáváme). Najdete v nich nejzajímavější místa, navrhované trasy a mnoho dalšího, takže tyto průvodci budou to jediné, co budete potřebovat na vaši nezapomenutelnou cestu. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 25 % pro klienty Adventury.