ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 15. 02. 2017

Na cestách 15. 02. 2017

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
dovolujeme si vám zaslat další číslo našeho newsletteru Na cestách. Za nejdůležitější příspěvky tentokrát považujeme informace o rozšíření našich zájezdových služeb o profesionální řešení kompenzací nedostatků v letecké přepravě prostřednictvím společnosti Click2Claim, která je pro vás zcela zdarma. Tím druhým je pak pozvánka na festival Jeden Svět, jehož jsme se v letošním roce stali partnery, což je pro nás velká čest.

Přejeme vám krásné zimní dny v letošní ladovské zimě.
Petr Novotný

Asistenční služba – Travel Asistent

Asistenční služba – Travel Asistent

V ceně leteckých zájezdů máme nově zahrnutou službu Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Máme pro vás více než 60 novinek!

Máme pro vás více než 60 novinek

Všimli jste si, že jsme do letošní nabídky zájezdů připravili neuvěřitelných 60 novinek? Mimo jiné jsme podstatně rozšířili nabídku leteckých zájezdů v Evropě, tak věříme, že budete mít z čeho vybírat svoji dovolenou.

Zveme vás na festival Jeden svět 2017

Zveme vás na festival Jeden svět 2017

Brzy začne 19. ročník festivalu Jeden svět, který nabídne více než 110 pečlivě vybraných dokumentárních filmů o lidských právech ze všech koutů světa a k nim bohatý doprovodný program. Mezi filmy bude třeba vynikající, vizuálně působivý dokument My jsme počátek lidstva, natočený na Andamanských ostrovech v Indickém oceánu, kde stranou civilizace žije posledních 400 příslušníků přírodního kmene Džarawů.

Splňte si svůj horský sen už letos v létě!

Splňte si svůj horský sen!

Pojeďte s námi zažít trochu adrenalinu a vystoupat na ty NEJ alpských vrcholů! Máme pro vás dva tipy – nejoblíbenější zájezdy loňské sezony: Grossglockner, nejvyšší vrchol Rakouska a Monte Rosa, její hlavní vrchol Dufourspitze, která je nejvyšším vrcholem Švýcarska. Ani jeden z vrcholů nemůže chybět na seznamu správného horala. Naplánujte si svůj výstup již dnes, zájezdy pořádáme v malých skupinách.

Přijďte nás navštívit na Holiday World

Přijďte nás navštívit na Holiday World

Veletrh cestovního ruchu Holiday World proběhne ve dnech 16.–19. února 2017 v areálu holešovického Výstaviště v Praze. Na veletrhu budeme opět i s naším TATRABUSEM, najdete nás vlevo hned za hlavním vchodem, kde si naše expediční vozidlo můžete prohlédnout. Přijďte k nám načerpat inspiraci pro vaši dovolenou.

Pozvánka na diashow Martina Loewa

Pozvánka na diashow Martina Loewa

Zveme vás na novou diashow „Kuba – ostrov na rozcestí dějin“, kterou uvádí na svém letošním jarním turné cestovatel a fotograf Martin Loew. Během multimediálních projekcí vypráví ve 20 městech ČR dobrodružný příběh plný krásných fotografií a nevšedních zážitků z „ostrova svobody“.