ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 16. 11. 2016

Na cestách 16. 11. 2016

Adventurní mailing

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
několik uplynulých okamžiků jsem měl tu čest, že jsem si mohl prohlížet fotografie, které nám zasíláte do naší tradiční fotosoutěže. A musím říci, že to byly krásné chvíle a zároveň velmi těžké rozhodování. Vybrat ty nejlepší není nikdy jednoduché, ale v letošní záplavě to bylo obzvlášť náročné. Posuďte sami, jak se nám to zdařilo a které snímky nás okouzlily nejvíce. Na oplátku vám nabízíme také jeden krásný, byť náročný úkol – zkuste si prohlédnout naší nabitou nabídku, do které jsme letos zařadili neuvěřitelných 60 zájezdových novinek. Už teď se těším, který z budoucích zájezdů získá v sezoně 2017 největší ohlas.

Trpělivý výběr a poklidný podzim Vám za celý kolektiv CK Adventura přeje
Petr Novotný
ředitel

Výherci fotosoutěže 2016

Výherci fotosoutěže 2016

Do 12. ročníku velké letní fotosoutěže jste nám zaslali nečekaně mnoho vašich fotografií z cest s námi. Z toho důvodu nám rozhodování a výběr těch nejlepších trvalo déle než jsme předpokládali. Nyní je vybráno a s radostí vám představujeme její výherce a všem zúčastněným děkujeme za jejich fotografie.

Výherci fotosoutěže 2016

Více než 60 nových zájezdů

Více než 60 nových zájezdů

Je to tak: prostě nás to baví a nevíme kdy přestat. Přípravou nových zájezdů se zabýváme každoročně s velkým nadšením. A jinak tomu nebylo ani v letošní sezoně. Na jedné straně se snažíme vyhovět vašim přáním i námětům, na straně druhé se snažíme přicházet i s netradičními náměty a neotřelým přístupem.

Více než 60 nových zájezdů

Vánoce s Adventurou

Vánoce s Adventurou

Děláme vám rádi radost, a tak i letos pokračujeme v rozdávání dárků. Pokud si od 23. 11.–23. 12. 2016 koupíte zájezd osobně přímo v naší prodejní kanceláři (Voroněžská 20, Praha 10), můžete si pro každou přihlášenou osobu vylosovat některý z 500 vánočních dárků (spacák, batůžek, čelovky, cyklistické doplňky značky Author a mnoho dalších věcí). Navíc všechny přihlášené po 23. 11. 2016 zařadíme do velkého slosování, které proběhne 13. ledna 2017, kdy můžete vyhrát jednu z hlavních cen – vrácení již zaplacené částky za zájezd, stan nebo batoh. Pro velký úspěch opakujeme i poplatkové prázdniny: po dobu trvání této akce bude zrušen poplatek za platbu kartou v naší prodejní kanceláři.

Vánoce s Adventurou

Nové katalogy 2017

Nové katalogy 2017

Kromě webových stránek pro vás připravujeme tištěný katalog Poznávacích zájezdů a spolu s ním dva přehledné katalogy Turistika a Dovolená na kole, které obsahují stručný přehled všech našich aktivních zájezdů. Katalogy přijedou z tiskárny co nevidět, tak pokud jste s námi za poslední dva roky necestovali, napište si o ně a my vám je rádi zdarma zašleme. Naši věrní klienti je najdou ve schránkách nejpozději 25. 11. 2016. Ale nemusíte čekat: Na našem webu si svoji dovolenou můžete vybrat už teď. A až nám budete posílat smlouvu o zájezdu, nezapomeňte prosím, že máme nové číslo účtu u ČSOB: 274421152/0300. Původní číslo u HSBC bude ke konci roku zrušeno a již jej prosím nepoužívejte.

Nové katalogy 2017