ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 16. 11. 2017

Na cestách 16. 11. 2017

Dárky a překvapení pro Vás: Vánoce s Adventurou začínají

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
dovolujeme si vás pozdravit na sklonku roku a poděkovat vám za vaši přízeň. V letošním roce s námi cestovalo rekordní množství našich klientů a s potěšením musíme konstatovat, že tak je tomu nyní i s výhledem do příští sezony. Pro naše věrné klienty nabízíme celoroční motivační slevový program a zároveň je vždy přednostně informujeme o nových programech. Nyní tak činíme i v souvislosti se spuštěním kompletního prodeje zájezdů na celou sezonu 2018.
Přejeme vám všem poklidný závěr roku a těšíme se na brzká společná setkání na cestách do celého světa.


S přátelským pozdravem za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Představujeme vám výherce fotosoutěže 2017

Fotosoutěž 2017

V červenci jsme vyhlásili již 13. ročník velké letní fotosoutěže, do které jste zaslali mnoho vašich fotografií z cest. Rozhodování a výběr těch nejlepších nám zabralo více času než jsme předpokládali a s radostí vám představujeme výherce tohoto ročníku. Všem zúčastněným děkujeme.

Poznávací zájezdy 2018
– katalog odešleme 22. 11.

Katalog Poznávací zájezdy 2018 / 19

Nový tištěný katalog poznávacích zájezdů najdou naši stálí zákazníci ve svých schránkách nejpozději 24. 11. 2017.
Ale nemusíte čekat: na našem webu si svoji poznávací dovolenou můžete vybrat už teď. Stejně jako dovolenou na kole nebo turistický zájezd.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové!

Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu www.adventura.cz. Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč jsme opustili tištěné katalogy, byla naše potřeba průběžně celoročně aktualizovat informace a publikovat pro vás nové termíny a zájezdy.

Vánoce s Adventurou začínají

Nová nabídka poznávacích zájezdů do Asie

Tradiční Vánoce s Adventurou, které pro všechny začínají 22. listopadu, letos obohatíme i jednou speciální poukázkou na slevu. Kromě losování z 500 dárků a poplatkových prázdnin se při osobní návštěvě můžete těšit na slevenku v hodnotě 20 % do prodejen Rock Point s platností až do 31. 1. 2018.

Velké slosování o zájezd zdarma

Nová nabídka poznávacích zájezdů do Asie

Všechny přihlášené po 22. 11. 2017 zařadíme do velkého slosování, bez ohledu na to, jakým způsobem nám doručíte vaši smlouvu o zájezdu. Ve slosování 12. ledna 2018 můžete vyhrát jednu z hlavních cen: vrácení již zaplacené částky za zájezd, cyklobatoh Cyclone nebo turistický plynový vařič.

Cestovatel Martin Loew promítá Aljašku

Aljaška

Aljašku představuje ve své diashow cestovatel Martin Loew. Při multimediálních projekcích vypráví poutavý příběh velké cesty plný úžasných fotografií i zážitků ze severské divočiny. Vydejte se po stopách zlatokopů na legendární Klondike! Lesy, hory, ledovce, ale také medvědi, sobi, vlci i komáři.

Lyžování a snowboarding v Alpách

Lyžování

Pojeďte s naší partnerskou CK Trip do nejlepších lyžařských středisek Alp. V nabídce naleznete 3–5denní autobusové zájezdy s průvodcem i výhodné pobyty s vlastní dopravou a jako bonus získáte slevy na skipasy. Po lyžování se můžete vydat s loučemi na horskou chatu, či do alpských termálů.