ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 16. 12. 2016

Na cestách 16. 12. 2016

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
dovolte, abychom vám na závěr roku popřáli klidné prožití vánočních svátků. Do nového roku 2017 přejeme pevné zdraví i splnění vašich budoucích cestovatelských přání či snů. Jako drobnou inspiraci bychom si vás dovolili informovat o zcela nové kapitole v naší nabídce. Reagujeme tak na vaše časté dotazy a zařazujeme do naší nabídky unikátní koncept poznávání exotických končin z paluby jachet a katamaránů.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok vám přeje celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný
ředitel

Vánoce s Adventurou

Vánoce s Adventurou

Jsme moc rádi, že je tato akce úspěšná i letos a mnoho z vás si již vylosovalo některý z našich vánočních dárků. Pokud této možnosti chcete ještě využít, máte poslední šanci do pátku 23. 12. 2016, kdy tato akce končí.

Vánoce s Adventurou

Vánoční otevírací doba

Vánoční otevírací doba

V pátek 23. 12. bude otevřeno (9–16 h), 24.12.–26.12. bude ZAVŘENO, 27.12.–29.12. bude otevřeno (10–16 h) a v termínu 30. 12.–2. 1. bude ZAVŘENO. Od úterý 3. 1. nového roku opět ve stejných časech, jako v roce starém.

Vánoční otevírací doba

Máme pro vás vánoční dárek z Hanibalu

Předvánoční dárek z Hanibalu

Máme pro vás vánoční slevu od našeho oblíbeného outdoorového obchodu HANIBAL. Má hodnotu 100 Kč a můžete ji použít jak při nákupu z e-shopu, tak při osobní návštěvě ve všech prodejnách Hanibalu. Sleva platí při nákupu nad 1000 Kč a můžete ji využít až do konce tohoto roku. Slevový kód „ADVE100“ zadejte při objednávce nebo nahlaste v prodejně před zaplacením.

Předvánoční dárek z Hanibalu

Splňte si své sny a vyplujte s námi!

Splňte si sny a vyplujte s námi!

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Díky pomoci zkušeného kapitána se nově tyto nezapomenutelné zážitky mohou otevřít i vám. Na lodi se dostanete do bezprostředního kontaktu s přírodou, objevíte úžasné zátoky, romantické ostrůvky a v podvečer budete obdivovat nádherné západy slunce v Karibiku, v Indickém oceánu, TichomoříStředomoří.

Splňte si sny a vyplujte s námi!