ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 18. 05. 2017

Na cestách 18. 05. 2017

Adventura na cestách: Oblíbené = vyprodané, proto neváhejte !

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
rádi bychom vás pozdravili na prahu začínajícího léta a upozornili vás na tři skupiny zájezdů, patřících k tomu nejzajímavějšímu z naší nabídky. V první řadě jsou to cykloturistické zájezdy, směřující do nejzajímavějších míst letní Francie. Druhou skupinou jsou pak zájezdy s vysokohorskou tématikou v Alpách: jsou kratší a určitě jich lze zvládnout i několik během jediné sezony. Pokud byste měli touhu objevit naopak pohoří vůbec nejvyšší - Himálaj, doporučujeme si prohlédnout naši skupinu turistických zájezdů do Nepálu. A v případě, že nechcete podcenit ani teoretickou přípravu na svoji dovolenou, dovolujeme si vás informovat, že u našeho partnera, vydavatelství Svojtka, si můžete veškeré knižní průvodce zakoupit se slevou 25 %!
Přejeme krásný a slunečný máj
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný, ředitel

Krásy Francie ze sedla kola

Krásy Francie

Naše nejoblíbenější letní pobytové cyklistické zájezdy jsou již zcela vyprodané! Ale máte ještě šanci rezervovat si dovolenou na některém našem cykloturistickém zájezdu do Francie! Pokud dáváte přednost pobytu na jednom místě, můžeme vám nabídnout slunné italské Toskánsko.

Putování pod střechou světa

Putování Himálaje

Vydejte se s námi poznat krásy Himálají, které nabízí nejen drsnou krásu ledovcových vrcholů, ale také krásnou tropickou přírodu na jižních svazích. Na své turistické nebo trekingové dovolené zároveň poznáte jedinečný svět místních horalů, buddhistů, hinduistů a místy i muslimů.

Vysokohorská turistika s Adventurou

Vysokohorská turistika

Pojeďte s námi strávit prodloužený víkend na alpské tří či čtyřtisícovky. Patříte mezi začátečníky a říkáte si: „Pro mě už to není, nemám žádné zkušenosti!“
Není to tak: Do hor se s námi může vydat každý, bez rozdílu věku, kdo si udržuje svoji fyzickou kondici a má chuť zkusit něco nového. Některé zájezdy již máme téměř obsazené, proto neváhejte dlouho s výběrem.

S kartou klienta sleva 25 % na Lonely Planet

Sleva na Lonely Planet

Rádi bychom vás upozornili na nové podmínky pro nákup průvodců na eshopu Lonely Planet. Na naši Kartu klienta můžete nyní využít slevu ve výši 25 % a tato sleva se nově vztahuje na všechny průvodce, které jsou na eshopu Lonely Planet k dispozici, tedy jak z české edice, tak i na ty v anglické verzi (vyjma nabídek v akci). Doufáme, že tuto změnu uvítáte a v případě zájmu i využijete.