ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 18. 07. 2017

Na cestách 18. 07. 2017

Pestrý svět s Adventurou: Festival v ZOO i exotika 2018

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
na začátku léta si vám dovolujeme zaslat následující pestrobarevnou mozaiku zajímavostí z Adventury. Hned o nadcházejícím víkendu se budeme účastnit zajímavého afrického festivalu, na kterém se můžete potkat i s námi. Naši horští vůdci vás s kolegyní Lenkou naopak zvou na poslední volná místa našich horských zájezdů. V podzimním termínu se můžete setkat s hvězdami našeho průvodcovského teamu na zájezdech v Latinské Americe či na vánočních a silvestrovských programech. A pokud byste se chtěli seznámit téměř se všemi průvodci, věřte, že podrobné informace o našem průvodcovském teamu naleznete na našich stránkách již v dohledné době. Co na nich ale naleznete již nyní, je kompletní nabídka našich zájezdů až do konce června 2018.
Za celý kolektiv CK Adventura se s vámi na viděnou těší
Petr Novotný, ředitel

Exotické zájezdy na rok 2018 již v prodeji!

Exotické zájezdy na rok 2018 již v prodeji!

Pokud plánujete svoji dovolenou s předstihem, máme pro vás dobrou zprávu. Právě jsme pustili do prodeje kompletní nabídku zájezdů na první pololetí roku 2018. V tuto chvíli můžete vybírat z více jak 70 titulů zájezdů do celého světa. Výhodou je široký výběr a možnost uplatnit nejvyšší slevu za včasné přihlášení. Tak vybírejte, v případě dotazů vám rádi poradíme.

Začíná africký festival v ZOO Dvůr Králové

Začíná africký festival v ZOO Dvůr Králové

Zveme vás na Festival AFRICA LIVE, který bude probíhat v termínu 22.–30. 7.
Těšit se můžete na hudební a taneční vystoupení zimbabwské hudební a taneční skupiny IYASA a další africká vystoupení. Chybět nebude africké tržiště nebo letní kino a program pro děti. Na tuto akci vyrážíme i my s naším stánkem a programem pro děti, tak nemáte-li plány, přijeďte se podívat.

Vánoce a Silvestr v sedle kola či na vrcholcích hor

Vánoce a Silvestr v sedle kola či na vrcholcích hor

Prodej vánočních a silvestrovských zájezdů je již v plném proudu a zájezdy se rychle plní. Tentokrát pro vás máme tipy na aktivní prožití konce roku.
Máte-li rádi hory a pěší turistiku, pojeďte s námi poznat krásy Madeiry, Tenerife, Nepálu nebo Nového Zélandu. A jste-li nadšení cyklisti, vydejte se s námi se svým kolem do Jižního Maroka, na Filipíny, na Kubu nebo do Kambodži či nově na Italsko-francouzskou riviéru. Využijte svátečních dní volna a slevy za včasné přihlášení a nadělte si pod stromeček cestu snů.

Poslední místa na zájezdy s vysokohorskou turistikou!

Poslední místa na zájezdy s vysokohorskou turistikou!

Chcete ještě letos vyrazit na některý z alpských tří či čtyřtisícových vrcholů? Pak neváhejte, i tato poslední místa se rychle plní. Začátečníkům můžeme doporučit výstup na Dachstein a zkušeným horalům výstup na čtyřtisícovou Monte Rosu (vrchol Dufourspitze). Tyto zájezdy patří k oblíbeným mezi našimi klienty. Pojeďte s našimi profíky průvodci, v malé skupině zažijte dobrodružství a splňte si svůj horský sen. Pokud si nejste jisti s výběrem vhodného zájezdu, napište nám, rádi vám poradíme.

Kuba – perla Karibiku

Kuba – perla Karibiku

Kuba se stává pro turisty stále větším lákadlem, avšak ani přes to tato země neztratila nic ze své autenticity. Stále si zde pochutnáte na výborném mojitu, stále se zde tančí a hudba hraje z každého koutu malebných ulic koloniálních městeček. Pokud chcete poznat krásy této perly Karibiku, vyberte si z naší nabídky poznávacích zájezdů nebo poznejte Kubu ze sedla kola.

Novinky Lonely Planet

LonelyPlanet

Nakladatelství Svojtka & Co. pro vás na léto připravilo dva nové průvodce v češtině z edice Lonely Planet: Portugalsko a Černá Hora. Najdete v nich nejzajímavější místa, navrhované trasy a mnoho dalšího, takže tyto průvodci budou to jediné, co budete potřebovat na vaši nezapomenutelnou cestu. Nezapomeňte využít exkluzivní slevu 25 % pro klienty Adventury.