ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 19. 01. 2017

Na cestách 19. 01. 2017

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
nový rok nás obdaroval překrásnou nadílkou sněhu i opravdové zimní atmosféry. Nechť i následující týdny a měsíce pokračují v tomto idylickém duchu. Nechceme Vás z kraje roku unavovat rozsáhlými nabídkami, posíláme tedy jen pozvánku na některé zajímavé zimní cestovatelské besedy i upozornění na rodící se nové krásné zázemí naší cyklistické základny v Provence.

S přáním krásné bílé zimy,
Petr Novotný

Velké slosování akce Vánoce s Adventurou

Velké slosování akce Vánoce s Adventurou

V pátek 13. ledna 2017 proběhlo v naší prodejní kanceláři velké slosování akce Vánoce s Adventurou, kterého se již tradičně ujal ředitel Petr Novotný. Všem výhercům gratulujeme k jejich výhře, ostatním zúčastněným děkujeme za účast a těšíme se zase za rok. :)

Moderní mobilhomy u zájezdů do Provence

Moderní mobilhomy u zájezdů do Provence

Cyklistické rodinné pobyty v Provence patří mezi naše nejoblíbenější zájezdy, tak neváhejte s plánováním dovolené a vyberte si včas z široké nabídky volných termínů. Pro tuto sezonu máme zcela nové moderní mobilhomy a chystáme i modernizaci naší základny.

Přijďte se inspirovat na naše promítání

Přijďte se inspirovat na naše promítání

Přemýšlíte, kam se v novém roce vydáte na dovolenou a hledáte nějakou inspiraci? Zveme vás na promítání a cestovatelské přednášky s našimi průvodci, které je po svátcích opět v plném proudu. Máme pro vás více jak 20 přednášek, které stále doplňujeme, tak si naplánujte příjemný večer v naší společnosti. Nezapomeňte na rezervaci místa u promítání v Adventuře.

Svojtka & Co. – průvodce Lonely Planet

Svojtka & Co. – průvodce Lonely Planet

Omšelá, ale nádherná, zchátralá, ale přesto důstojná, zábavná, a přece nesnesitelně ubíjející – Kuba je nepopsatelně magická země, jež stojí na prahu změn. S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země! Navíc můžete využít exkluzivní slevu 30 % pro klienty Adventury, kterou vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.