ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 22. 08. 2016

Na cestách 22. 08. 2016

Adventurní mailing

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
následující vydání našeho internetového časopisu Na Cestách je určeno především těm z Vás, kteří si ještě nestihli užít letošní dovolenou. Nabízíme opravdu pestrou paletu zajímavých cest upozorňující nejprve na svátky na konci září, kdy vypravujeme naše poslední letošní evropské cyklistické zájezdy. Následně pak doporučujeme cesty na jih Afriky nebo předvánoční Kostariky a Panamy. Také si dovolujeme upozornit na naše velmi oblíbené vánoční a silvestrovské programy mířící za sluncem doslova po celé planetě. Pozor - na konci září již bývají téměř vyprodané. Na závěr je tu pak malá upoutávka na novinky pro následující sezonu. Již zanedlouho začneme tvořit tištěné katalogy pro sezonu 2017/18, ale již nyní si můžete nechat inspirovat nádherným zájezdem, během kterého můžete putovat pěšky odlehlými končinami západního Nepálu až k posvátné hoře Kailás v Tibetu.

Za celou Adventuru přeji příjemný výběr a následně krásné cesty

Petr Novotný
ředitel

Prodej silvestrů v plném proudu!

Prodej silvestrů v plném proudu!

Připravili jsme pro Vás opět pestrou nabídku vánočních a silvestrovských programů. Chcete-li utéct předvánočnímu shonu a užít si letos svátky opravdu jinak, využijte naší nabídky a pojeďte s námi za sluncem. Některé zájezdy jsou již obsazené, tak nenechávejte přihlášení na poslední chvíli.

Prodej silvestrů v plném proudu!

Podzim v Jižní Africe a Namibii

Podzim v Jižní Africe a Namibii

Láká Vás dovolená v jižní Africe? Chcete pozorovat a fotit divoká zvířata, nahlédnout do života domorodých kmenů a zažít Afriku, na kterou se nezapomíná? Pak si vyberte z pestré nabídky zájezdů mířících na jih afrického kontinentu a vydejte se s námi poznat krásu a bohatství této části světa.

Podzim v Jižní Africe a Namibii

Novinka – Západní Nepál a Kailás

Novinka – Západní Nepál a Kailás

Představujeme Vám další nový zájezd z naší nabídky, mířící k posvátné hoře Kailás a do západního Nepálu, který byl dlouho nepřístupný. Tato unikátní trekingová trasa vede do míst, kam se nejspíš podíváte jen s Adventurou. Ve fotogalerii zájezdu pro Vás máme malou ochutnávku fotek, tak se můžete podívat.

Novinka – Západní Nepál a Kailás

Předvánoční Kostarika  a Panama

Předvánoční Kostarika a Panama

Pojeďte s námi poznat krásnou tropickou přírodu Kostariky, koloniální památky Nicaraguy a dalších středoamerických států. Užijete si i odpočinek na písečných plážích, koupání a šnorchlování v Karibském moři. Navíc se můžete podívat i na Panamský průplav, jednu z nejdůležitějších lodních cest na světě.

Předvánoční Kostarika a Panama

Kam na zářijové svátky

Kam na zářijové svátky

Přemýšlíte, kam se ještě vydat na dovolenou? Prodlužte si léto a vydejte se s námi na konci září na některý z našich oblíbených zájezdů. Toto období většinou nabízí slunné, teplé a málo větrné počasí, které je ideální pro dovolenou na kole. Zde je pár tipů kam se s námi můžete vydat.

Kam na zářijové svátky

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet

Nakladatelství Svojtka & Co. pro Vás opět připravilo novinky z řady průvodců Lonely Planet, díky kterým se můžete vydat na Treking v Nepálu nebo poznávat úchvatné přírodní krásy v Gruzii, Arménii a Ázerbájdžánu. Využijte exkluzivní slevu, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet