Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 25. 11. 2015

Na cestách 25. 11. 2015

Adventurní mailing

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
podobně jako v letech předcházejících jsme si vám na konci listopadu dovolili rozeslat naše nové katalogy s nabídkou zájezdů pro rok 2016. A podobně jako každý rok si vás dovolujeme v čase adventním pozvat do naší právě zrekonstruované prodejní kanceláře. Pro všechny z vás, kteří si zakoupíte dovolenou již nyní, máme připravenou tradiční předvánoční soutěž a navíc zde na prvních 500 klientů čeká poctivá nabídka cestovatelských dárečků. Nebo se stavte jen na kousek řeči či na jeden z mnoha cestovatelských večerů v naší společenské místnosti.
Budeme se těšit na setkání s vámi a přejeme dopředu poklidný Advent.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Máme nové katalogy!

Máme nové katalogy!

Minulý týden jsme pokřtili naše nové katalogy, tak doufáme, že se budou líbit i vám. Věrní klienti je již mají ve svých schránkách, ostatním je rádi zašleme, případně si je můžete prohlédnout přímo na našich stránkách.

Máme nové katalogy!

Začal Advent s Adventurou

Začal Advent s Adventurou

Čeká nás první adventní neděle a my pro vás máme i letos připraveno na 500 dárků od našich partnerů na naši tradiční akci. Těšíme se na vás v naší nově zrekonstruované prodejní kanceláři.

Začal Advent s Adventurou

Zveme vás na promítání

Zveme vás na promítání

Pravidelný cyklus promítání a cestovatelských přednášek s našimi cestovateli a průvodci je v plném proudu, tak neváhejte a přijďte se na některé z nich podívat, kolegové se na vás již těší. Jen připomínáme, že na některá promítání je nutná rezervace předem.

Zveme vás na promítání

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016

Každoroční veletrh GO&REGIONTOUR v Brně je spojen s předáváním Velké ceny cestovního ruchu. Hlasovat může i veřejnost, která má jedinečnou možnost udělit hlas své oblíbené cestovní kanceláři, proto prosíme o vaši podporu, za kterou předem velice děkujeme.

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.