Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 25. 11. 2015

Na cestách 25. 11. 2015

Adventurní mailing

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
podobně jako v letech předcházejících jsme si vám na konci listopadu dovolili rozeslat naše nové katalogy s nabídkou zájezdů pro rok 2016. A podobně jako každý rok si vás dovolujeme v čase adventním pozvat do naší právě zrekonstruované prodejní kanceláře. Pro všechny z vás, kteří si zakoupíte dovolenou již nyní, máme připravenou tradiční předvánoční soutěž a navíc zde na prvních 500 klientů čeká poctivá nabídka cestovatelských dárečků. Nebo se stavte jen na kousek řeči či na jeden z mnoha cestovatelských večerů v naší společenské místnosti.
Budeme se těšit na setkání s vámi a přejeme dopředu poklidný Advent.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Máme nové katalogy!

Máme nové katalogy!

Minulý týden jsme pokřtili naše nové katalogy, tak doufáme, že se budou líbit i vám. Věrní klienti je již mají ve svých schránkách, ostatním je rádi zašleme, případně si je můžete prohlédnout přímo na našich stránkách.

Máme nové katalogy!

Začal Advent s Adventurou

Začal Advent s Adventurou

Čeká nás první adventní neděle a my pro vás máme i letos připraveno na 500 dárků od našich partnerů na naši tradiční akci. Těšíme se na vás v naší nově zrekonstruované prodejní kanceláři.

Začal Advent s Adventurou

Zveme vás na promítání

Zveme vás na promítání

Pravidelný cyklus promítání a cestovatelských přednášek s našimi cestovateli a průvodci je v plném proudu, tak neváhejte a přijďte se na některé z nich podívat, kolegové se na vás již těší. Jen připomínáme, že na některá promítání je nutná rezervace předem.

Zveme vás na promítání

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016

Každoroční veletrh GO&REGIONTOUR v Brně je spojen s předáváním Velké ceny cestovního ruchu. Hlasovat může i veřejnost, která má jedinečnou možnost udělit hlas své oblíbené cestovní kanceláři, proto prosíme o vaši podporu, za kterou předem velice děkujeme.

Velká cena cestovního ruchu 2015/2016
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.