ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 26. 02. 2018

Na cestách 26. 02. 2018

Adventura na cestách: pestrá směs pozvánek na festival, veletrh i diashow

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
začátek roku je pro nás vždy obdobím, kdy se s vámi setkáváme na nejrůznějších akcích. Letos tomu není jinak a máte možnost se s námi potkat na výstavě For travel a také na projekci filmu "Poslední svého druhu" v rámci festivalu Jeden svět. V tomto roce jsme opět získali důležitá ocenění: v lednu to bylo 3. místo za nejlepší CK v soutěži Velká cena cestovního ruchu a v únoru získala naše dceřinka China Tours první místo v soutěži o nejlepší katalog. Já osobně se těším nejvíc na to, až se s vámi setkám na některém našem zájezdu.

Za celý kolektiv CK Adventura
Jaroslav Lhota

Zveme vás na festival JEDEN SVĚT

Zveme  vás na festival JEDEN SVĚT

Jsme rádi, že jsme opět jedním z partnerů festivalu JEDEN SVĚT, který 5.–14. března 2018 promítne víc než stovku kvalitních dokumentárních filmů o lidských právech z celého světa.
Tento rok jsme se stali partnerem dokumentárního filmu Poslední svého druhu, režisérky Kate Brooks, který sleduje boj ochránců přírody proti pytlákům s cílem chránit slony a nosorožce před zánikem. Pro naše věrné klienty jsme zajistili volné akreditace a mají tak možnost užít si festival spolu s námi.

Přijďte za námi na veletrh FOR TRAVEL

Přijďte  za námi na veletrh FOR TRAVEL

Milujete nezávislé cestování a aktivní dovolenou nebo právě přemýšlíte, jak strávíte tu příští? Pak byste neměli chybět od 9. do 11. března 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Celé výstaviště obsadí veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. To vše ještě doplní víkendový cestovatelský festival Kolem světa. Na veletrh se chystáme i s naším TATRABUSEM, tak máte možnost si naše expediční vozidlo pořádně prohlédnout a vyzkoušet si, jaké to je sedět za volantem tohoto speciálu.

Vydejte se s námi za krásami Islandu

Vydejte se s námi  za krásami Islandu

Láká vás poznat krásy drsné, odlehlé a obtížně prostupné přírody Islandu? Chcete si odpočinout od ruchu měst a stresu civilizace? Pak využijte poslední šance a přidejte se k naší skupině. V tuto chvíli máme poslední volná místa na červnovém termínu, všechny ostatní termíny a zájezdy jsou již plně vyprodané. Pokud chcete zažít Island na vlastní kůži, vydejte se spolu s námi prozkoumat islandské vnitrozemí.

Objevte kouzlo a bohatství Namibie

Objevte kouzlo a bohatství Namibie

Milujete poušť ve všech jejích formách, fascinují vás prastaré skalní malby a rytiny, rádi pozorujete velké africké savce? Pak je Namibie pro vás to pravé! Vydáme se na skvělé safari s pozorováním zvířat u přírodních napajedel v NP Etosha, navštívíme domorodý kmen Himba a zamíříme i na nejvyšší písečné duny světa Sossusvlei. Nezanedbáme ani ochutnávky místní bohaté kuchyně, ústřic, ani výborného piva a vína.

Švýcarsko – diashow Martina Loewa

Švýcarsko  – diashow Martina Loewa

Zveme vás na novou diashow „Švýcarsko – velká cesta srdcem Alp“, kterou uvádí při letošním jarním turné cestovatel a náš dlouholetý průvodce Martin Loew. Se svojí diashow navštíví  22 českých měst a během živě komentovaných projekcí bude vyprávět svůj poutavý příběh cesty plný krásných fotografií a osobních zážitků.

Novinky z české edice Lonely Planet

Novinky z české  edice Lonely Planet

Právě vyšly další novinky z české edice Lonely Planet. Tentokrát bychom vás rádi upozornili na Dominikánskou republiku, nejrozmanitější zemi Karibiku, a pak na šikovného pomocníka Havana do kapsy pro ty z vás, kteří se chystáte na Kubu. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury