ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 26. 04. 2018

Na cestách 26. 04. 2018

Adventura na cestách: Zachraňte město spolu s námi!

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
přípravu na letošní letní sezonu bereme v Adventuře opravdu vážně. V dubnu jsme uskutečnili velké setkání s naším průvodcovským týmem. Během panelové diskuze jsme si předávali zkušenosti tak, aby všichni naši průvodci byli připraveni na nadcházející sezonu co nejlépe. Nyní provádíme pečlivou kontrolu našeho rozsáhlého parku cyklistických vleků a zároveň dokončujeme přípravu naší cyklozákladny v Provence. Velkou péči věnujeme i našim webovým stránkám, již brzy budou všechny obecné informace k zájezdu přehlednější. A abychom byli v náležitě dobré fyzické kondici, rozhodli jsme se v měsíci květnu opustit automobily a autobusy a v rámci inspirativního projektu Do práce na kole budeme cestovat do práce na kole či pěšky. Chcete-li, přidejte se k nám již nyní, ještě dříve než se potkáme na některém z našich zájezdů.

Za celou CK vám přeji krásné jaro
Petr Novotný

Vánoční a silvestrovské zájezdy v exotice

Vánoční a silvestrovské zájezdy v exotice

Plánujete oslavit konec roku netradičním způsobem a chcete utéct předvánočnímu shonu a užít si letošní svátky jinak? Pak se nechte inspirovat naší nabídkou a pojeďte s námi za sluncem. Můžete na sebe nechat dýchnout vůni dálek na zlaté pláži se zázemím pohodlného ubytování ve stínu palem, ochutnat místní speciality na sváteční tabuli nebo si v sedle kola užívat tepla e exotiky na druhém konci světa.

Do práce na kole – zachraňte město

Do práce na kole – zachraňte město

Opět jsme se zapojili do skvělého projektu Do práce na kole a stali jsme se partnerem této akce pro Prahu. Zároveň jsme vytvořili dva soutěžní týmy a už se těšíme na 1. května, až to všechno vypukne. Registrovat se můžete do 30. 4. a soutěžit mohou týmy i jednotlivci, cyklisté, chodci, běžci, koloběžkáři i vozíčkáři. Můžete vyhrát zajímavé ceny, pobavit se a ulevit životnímu prostředí, tak do toho pojďte s námi.

Naše pestrá nabídka zájezdů na Kubu

Pestrá nabídka zájezdů na Kubu

Toužíte poznat nezaměnitelnou atmosféru Kuby, ostrov právem nazývaný perlou Karibiku? Zemi plnou hudby a tance, s nádhernou koloniální architekturou a pestrou přírodou? To vše a mnohem více zažijete na našich zájezdech. Aktuálně máme v nabídce 8 zájezdů, jak poznávacích, tak i cyklistických a krásy Kuby s námi můžete poznat i v období vánočních svátků. Navštívíme nejpřitažlivější místa této země a vykoupeme se na písečných plážích Karibiku. Ubytování v soukromí nám umožní blíže poznat skutečný život přátelských a pohostinných Kubánců. Se sklenkou vyhlášeného kubánského koktejlu prožijeme nezapomenutelné večery v rytmu podmanivé salsy.

Zakarpatská Ukrajina pěšky nebo na kole

Zakarpatská Ukrajina pěšky nebo na kole

Chcete poznat kraj, který byl před válkou odlehlou výspou demokratického Československa a kde se od té doby v mnohém zastavil čas? Malebně modelované hřebeny Karpat s horskými pastvinami, hlubokými lesy a dřevěnými vesničkami s kostelíky v dolinách jsou opravdu jako stvořené pro turistiku a cyklistiku. V autobusu pojede společně skupina cyklistů a pěších turistů, program na místě je zcela nezávislý, ale dá se velmi dobře kombinovat. Obě skupiny budou ubytované ve stejném hotelu a penzionu s místní polopenzí. Užijeme si kouzlo horského venkova, navštívíme Koločavu – ves Nikoly Šuhaje a vystoupáme i na Hoverlu – nejvyšší vrchol Ukrajiny..

Prázdninová exotika – Ghana, Benin a Togo

Prázdninová exotika – Ghana, Benin a Togo

Vydejte se s námi poznat pestré a kulturně bohaté země západní Afriky. Navštívíme pevnosti a hrady Zlatonosného pobřeží, pozůstatky po mocných královstvích Ašantů a Dahome. V severních částech regionu uvidíme tradiční hliněnou architekturu kmenů, jež jsou v hledáčku UNESCO a dozvíme se mnohé o zvyklostech a tradicích místních obyvatel. Čas bude i na krásné koupání, odpočinek a relaxaci u Guinejského zálivu. V naší skupině zbývají poslední volná místa, tak pojeďte zažít život v západní Africe.

Zveme vás na Author MARATON TOUR

Zveme vás na Author MARATON TOUR

Dlouhodobě podporujeme domácí seriál maratonů Author Maraton Tour, který letos vstupuje do své 16. sezony. V uplynulém víkendu byl tradičně odstartován padesátkou v Českém ráji a zakončený bude po půl roce největším seriálovým závodem ČT Author cup v Jizerských horách. Závody jsou určené široké veřejnosti a všem milovníkům horských kol. Letos se chystáme i s naším TATRABUSEM na Bezděz a Krále Šumavy. Pro děti máme připravený kreativní program, a moc se těšíme na úžasnou atmosféru těchto závodů.