Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 29. 03. 2018

Na cestách 29. 03. 2018

Adventura na cestách: Velikonoční novinky

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
dovolte, abychom Vám popřáli příjemné prožití Velikonočních svátků, a také aby to opravdové jaro již brzy přišlo. Po dlouhé zimě již všichni netrpělivě vyhlížíme první hřejivé paprsky slunce, které nám v letošní dlouhé zimě tolik chyběly. V Adventuře se jaro ponese tradičně v intenzivním pracovním duchu. Jednak se pečlivě připravujeme na letní sezonu, která v letošním roce doslova praská ve švech, a také proto, že již nyní promýšlíme, co zajímavého bychom vám nabídli v sezoně následující. A propo, na našich stránkách již o Velikonocích naleznete kompletní nabídku vánočních i silvestrovských zájezdů za sluncem.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Mimořádná sleva na Island !

Mimořádná sleva na Island!

Ještě jste nebyli na Islandu? Pak pro Vás máme tuto mimořádnou nabídku. S naším Tatrabusem projedeme nedostupné islandské vnitrozemí, spatříme mohutné vodopády, kaňony a ledovce, aktivní sopky a užijeme si i termální koupele. Vyrazíme na lodní výlet za velrybami a čas bude i na pozorování papuchálků a tuleňů. Ubytováni budeme v kempech s polopenzí. Nemělo by zde být tolik turistů jako v období letních prázdnin a navíc, jako průvodce, pojede Jan Tule Kolanda, který na Islandu odvedl více než 40 zájezdů!

Proč v červenci do Namibie?

Proč v červenci do Namibie?

V tomto období zde panuje příjemné počasí, obzvláště, když nemáte rádi velká horka, čeká nás příjemných 18–20 °C a spousta slunce. Vzduch je bez oparu, tudíž ideální podmínky na focení. Zároveň je to období sucha, takže můžeme očekávat velké množství zvířat u napaječek. Vydáme se na svělé safari, navštívíme domorodý kmen Himba a zamíříme na nejvyšší duny světa Sossusvlei. Pokud milujete poušť, rádi pozorujete africká zvířata a fascinují Vás prastaré skalní malby a rytiny, je Namibie pro Vás to pravé!

Skvělá zpráva – do letadla bez poplatků za kola!

Skvělá zpráva – s kolem do exotiky bez poplatků za kola!

Máme pro vás milé překvapení. Podařilo se nám v letošní sezoně vyjednat s leteckou společností Turkish Airlines zrušení poplatku za přepravu kol letadlem. Týká se to těchto zájezdů: Gruzie na kole, Pamír na kole, Kyrgyzstán na kole a Arménie na kole! Neváhejte a pojeďte s námi poznat krásy těchto zemí.

Severozápadní Evropa na kole – pro děti i dospělé

Severozápadní Evropa na kole – pro děti i dospělé

Od letošního roku zvyšujeme kvalitu ubytování a veškeré naše zájezdy do severozápadní Evropy budou mít ubytování v hotelech, mobilhomech nebo dobře vybavených chatách v severském stylu. Pokud ještě nemáte vybranou dovolenou, zde jsou naše tipy: Irsko na kole, Holandsko na kole a Jižní Švédsko a Bornholm na kole.

Poznejte krásu jihoamerických And

Poznejte krásu jihoamerických And

Peru, to nejsou jen památky Inků, Machu Picchu či Inka trail. Peru nabízí mnohem víc, například jeden z nejznámějších treků. Treking v Santa Cruz není ve srovnání s jinými náročný, avšak vzhledem k přírodě kolem patří mezi ty nejhezčí. V rámci zájezdu se vydáme nejen na tento trek, navštívíme i Huaráz, NP Huascarán a zájemci mají možnost prodloužení o poznávací okruh po Bolívii.

Zveme milovníky severu na Islandský den

Zveme milovníky severu na Islandský den

Sobota 14. 4. 2018 se stane pro milovníky Severu a Islandu zvláště malým svátkem, neboť v Městské knihovně v Praze 1 se koná již sedmnáctý ročník ISLANDSKÉHO DNE. Těšit se můžete na desetihodinový maratón přednášek, promítání fotografií, filmů a vyprávění zážitků z cest. Program bude stejně pestrý, jako barvy islandské krajiny. A jako bonus na závěr – výlet ke grónským ledovcům.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.