ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 29. 03. 2018

Na cestách 29. 03. 2018

Adventura na cestách: Velikonoční novinky

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
dovolte, abychom Vám popřáli příjemné prožití Velikonočních svátků, a také aby to opravdové jaro již brzy přišlo. Po dlouhé zimě již všichni netrpělivě vyhlížíme první hřejivé paprsky slunce, které nám v letošní dlouhé zimě tolik chyběly. V Adventuře se jaro ponese tradičně v intenzivním pracovním duchu. Jednak se pečlivě připravujeme na letní sezonu, která v letošním roce doslova praská ve švech, a také proto, že již nyní promýšlíme, co zajímavého bychom vám nabídli v sezoně následující. A propo, na našich stránkách již o Velikonocích naleznete kompletní nabídku vánočních i silvestrovských zájezdů za sluncem.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Mimořádná sleva na Island !

Mimořádná sleva na Island!

Ještě jste nebyli na Islandu? Pak pro Vás máme tuto mimořádnou nabídku. S naším Tatrabusem projedeme nedostupné islandské vnitrozemí, spatříme mohutné vodopády, kaňony a ledovce, aktivní sopky a užijeme si i termální koupele. Vyrazíme na lodní výlet za velrybami a čas bude i na pozorování papuchálků a tuleňů. Ubytováni budeme v kempech s polopenzí. Nemělo by zde být tolik turistů jako v období letních prázdnin a navíc, jako průvodce, pojede Jan Tule Kolanda, který na Islandu odvedl více než 40 zájezdů!

Proč v červenci do Namibie?

Proč v červenci do Namibie?

V tomto období zde panuje příjemné počasí, obzvláště, když nemáte rádi velká horka, čeká nás příjemných 18–20 °C a spousta slunce. Vzduch je bez oparu, tudíž ideální podmínky na focení. Zároveň je to období sucha, takže můžeme očekávat velké množství zvířat u napaječek. Vydáme se na svělé safari, navštívíme domorodý kmen Himba a zamíříme na nejvyšší duny světa Sossusvlei. Pokud milujete poušť, rádi pozorujete africká zvířata a fascinují Vás prastaré skalní malby a rytiny, je Namibie pro Vás to pravé!

Skvělá zpráva – do letadla bez poplatků za kola!

Skvělá zpráva – s kolem do exotiky bez poplatků za kola!

Máme pro vás milé překvapení. Podařilo se nám v letošní sezoně vyjednat s leteckou společností Turkish Airlines zrušení poplatku za přepravu kol letadlem. Týká se to těchto zájezdů: Gruzie na kole, Pamír na kole, Kyrgyzstán na kole a Arménie na kole! Neváhejte a pojeďte s námi poznat krásy těchto zemí.

Severozápadní Evropa na kole – pro děti i dospělé

Severozápadní Evropa na kole – pro děti i dospělé

Od letošního roku zvyšujeme kvalitu ubytování a veškeré naše zájezdy do severozápadní Evropy budou mít ubytování v hotelech, mobilhomech nebo dobře vybavených chatách v severském stylu. Pokud ještě nemáte vybranou dovolenou, zde jsou naše tipy: Irsko na kole, Holandsko na kole a Jižní Švédsko a Bornholm na kole.

Poznejte krásu jihoamerických And

Poznejte krásu jihoamerických And

Peru, to nejsou jen památky Inků, Machu Picchu či Inka trail. Peru nabízí mnohem víc, například jeden z nejznámějších treků. Treking v Santa Cruz není ve srovnání s jinými náročný, avšak vzhledem k přírodě kolem patří mezi ty nejhezčí. V rámci zájezdu se vydáme nejen na tento trek, navštívíme i Huaráz, NP Huascarán a zájemci mají možnost prodloužení o poznávací okruh po Bolívii.

Zveme milovníky severu na Islandský den

Zveme milovníky severu na Islandský den

Sobota 14. 4. 2018 se stane pro milovníky Severu a Islandu zvláště malým svátkem, neboť v Městské knihovně v Praze 1 se koná již sedmnáctý ročník ISLANDSKÉHO DNE. Těšit se můžete na desetihodinový maratón přednášek, promítání fotografií, filmů a vyprávění zážitků z cest. Program bude stejně pestrý, jako barvy islandské krajiny. A jako bonus na závěr – výlet ke grónským ledovcům.