ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 29. 06. 2018

Na cestách 29. 06. 2018

Na cestách

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé cestovatelé,
na sklonku školního roku si Vám dovolujeme zaslat několik zajímavých informací. Prvně bychom rádi upozornili na naše nové partnerství se zajímavou cestovatelskou dvojicí a na jejich projekt Zikmund 100. Naopak již tradiční podporu vyjadřujeme našemu letitému partnerovi Safari Parku Dvůr Králové, kde se s námi můžete potkat v průběhu letního festivalu Africké léto. Závěrem si dovolujeme upozornit na několik posledních míst na jinak beznadějně vyprodaných evropských cyklistických zájezdech a také na zajímavou zájezdovou novinku mířící až do vzdálené Argentiny. Přejeme Vám krásné léto plné bohatých a silných cestovatelských zážitků.

Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Naplánujte si Vánoce či Silvestr v exotice

Naplánujte si Vánoce či Silvestr v exotice

Přemýšleli jste už, jak letos strávíte konec roku? Můžete využít svátečních dní pro úsporu dovolené a prožít Vánoce a Silvestr na druhém konci světa. V naší pestré nabídce najdete více než 20 titulů zájezdů. Program si můžete vybrat poznávací, turistický nebo se vydat v sedle kola do vzdálených exotických destinací. Těšit se můžete na dny plné slunce, pohody na překrásných plážích a ochutnávky místních specialit. Nenechte plánování na poslední chvíli, je nejvyšší čas na přihlášení a naši věrní klienti mají šanci získat až 6% slevu!

Horká novinka letošního podzimu - Argentina

Horká novinka letošního podzimu - Argentina

V loňském roce jsme pro Vás připravili tuto novinku v Latinské Americe. Nyní Vám můžeme s potěšením oznámit, že jsme na odjezdové kapacitě a máme už jen několik volných míst. Jako průvodce se skupinou pojede jeden z našich nejoblíbenějších průvodců Prokop Jouza. Přidejte se k nám a pojeďte s námi prozkoumat krásnou přírodu Argentiny, ochutnat vyhlášené víno a poznat rozmanitost této země i její obyvatele. A pokud budete mít čas a sílu, můžete si své putování prodloužit o Ohňovou zemi a její úžasné přírodní památky.

Poslední prázdninová dovolená na kole

Poslední prázdninová dovolená na kole

Ještě nemáte vybranou dovolenou? Pak pro Vás máme tyto tipy na poslední místa na evropských cyklistických zájezdech: Francouzským středohořím do Provence na kole / Gaskoňko a Périgord na kole / Černá Hora na kole v pohodě / Jižní Švédsko a Bornholm na kole / Holandsko na kole / Irsko na kole. Ostatní zájezdy jsou již beznadějně vyprodané, tak opravdu neváhejte s rezervací.

Stali jsme se partnerem projektu ZIKMUND 100

Stali jsme se partnerem projektu ZIKMUND 100

Na začátku dubna jsme na letiště odvezli s naším Tatrabusem dva mladé cestovatele,Tomáše Vaňourka a Lukáše Sochu, a stali se partnerem projektu Zikmund 100, zkráceně Z100. Tento projekt mapuje druhou cestu pánů Zikmunda a Hanzelky z let 1959–1964 po Euroasii a přinese dokumentaci z restrospektivního pohledu s odstupem 54 let. Sledujte jejich cestu spolu s námi.

Představujeme novou kolekci triček a cyklodres

Představujeme novou kolekci triček a cyklodres

Právě jsme naskladnili novou kolekci triček, takže se můžete těšit na nové barvy i střihy. Novinkou je, že máme namísto dětského trička dívčí a chlapecký střih. Všechna nová trička jsou navíc z biobavlny. Zároveň jsme nechali vyrobit testovací verzi cyklodresů, tak pokud se osvědčí, můžete se na ně těšit i Vy. Doufáme, že se Vám nová kolekce bude líbit.

Dvouměsíční festival Africké léto začíná

Dvouměsíční festival Africké léto začíná

Safari Park Dvůr Králové si na letošní prázdniny připravil dvouměsíční festival Africké léto. Po celé prázdniny vás čekají hudební a taneční vystoupení umělců přímo z Afriky, těšit se můžete i na exotické gastronomické zážitky, nakyslou vůni africké kávy a další doprovodný program. Na části festivalu budeme i my s naším stánkem a kreativním programem pro děti, tak se přijeďte podívat.