ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 30. 01. 2018

Na cestách 30. 01. 2018

Adventura na cestách: inspirace pro zimní dny

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé, cestovatelé,
letošní zima je po té loňské opět trochu nevyzpytatelná. Konec ledna připomíná spíše začínající nástup jara. Naopak velmi stabilní je naše příprava na nadcházející sezonu. Školíme průvodce, snažíme se opět zjednodušit a vylepšit komunikaci s vámi, připravujeme další vylepšení našich webových stránek.
Již nyní chystáme novinky pro vánoční a silvestrovské zájezdy na konci letošního roku, které se objeví v naší nabídce již na konci března. Naše exotická sezona je tedy téměř nepřetržitá. V té souvislosti bychom si dovolili informovat, že některé oblíbené zájezdy, ale i novinky z naší nabídky pro letošní sezonu jsou již zcela obsazené. Doporučujeme tedy rezervace příliš neodkládat.

Závěrem vám všem přejeme ještě jednou dobrý vstup do letošního roku a věříme, že si letošní zimu užijeme se vším co k ní patří.
Za celý kolektiv CK Adventura
Petr Novotný

Poznejte kouzlo ostrovů věčného jara

Poznejte ostrovy věčného jara

V době, kdy nám počasí v Evropě obvykle moc nepřeje, představují španělské a portugalské enklávy v Atlantickém oceánu ideální cíl pro vaši dovolenou. Krásné hornaté ostrovy s proměnlivými unikátními sceneriemi by však bylo škoda „vyplýtvat“ na pouhý pobytový koupací zájezd. Vyzkoušejte raději naše pestré programy.

Na kole divočinou asijských velehor

Na kole divočinou asijských hor

V létě je ideální vyrazit do přírody! Již tradičně máme v nabídce tyto unikátní cyklistické programy: kyrgyzský Ťan-šan, tádžický Pamír, ruský Altaj, gruzínský vysoký Kavkaz nebo arménský nízký Kavkaz. Pojeďte poznat ze sedla kola velehorskou přírodu, čekají vás nezapomenutelné cyklistické i cestovatelské zážitky.

Přijďte se inspirovat na naše promítání

Přijďte se inspirovat na naše promítání

Přemýšlíte, kam se v novém roce vydáte na dovolenou a hledáte nějakou inspiraci? Zveme vás na promítání a cestovatelské přednášky s našimi průvodci, které jsou po svátcích opět v plném proudu. Máme pro vás více jak 20 přednášek, které stále doplňujeme, tak si naplánujte příjemný večer v naší společnosti. Nezapomeňte na rezervaci místa u promítání v Adventuře.

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet

Svojtka & Co. – novinky Lonely Planet

Rádi bychom vás upozornili na další novinky z české edice Lonely Planet, které právě vyšly. Bali a Lombok, Laos a Vietnam, Kambodža, Laos a Severní Thajsko. Najdete v nich zajímavá místa, která si nesmíte nechat ujít, užitečné informace, tipy na zážitky a mnoho dalšího. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.