Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Na cestách 30. 05. 2018

Na cestách 30. 05. 2018

Adventura na cestách: Pošlete nám své fotografie a vyhrajte zájezd!

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
rádi bychom vás na sklonku jara pozdravili a podělili se s vámi o několik zajímavostí od nás z Adventury. Představíme vám naši kolekci nepálských turistických zájezdů, upozorníme na nového knižního průvodce po Sardinii, pozveme vás na setkání s naším Tatrabusem ještě než odpluje na celé léto na Island, a také bychom vám chtěli připomenout naši tradiční letní fotosoutěž. Podělte se jejím prostřednictvím o svoje zážitky a my vás za ně odměníme. Vítěz získává tradičně 10 000 Kč jako příspěvek na jakýkoliv z našich zájezdů a to už přeci stojí za to.  Přejeme vám krásné jaro a těšíme se již brzy s vámi na viděnou na některém z našich beznadějně vyprodaných letních zájezdů.

Za celou CK vám přeji krásné jaro
Petr Novotný

Pošlete nám své fotografie a vyhrajte zájezd!

14. ročník velké letní fotosoutěže

Od července do září 2018 vyhlašujeme již 14. ročník velké letní fotosoutěže. Ve hře je již tradičně celá řada zajímavých cen, včetně poukazu v hodnotě 10 000 Kč na náš zájezd. Fotosoutěž pro rok 2018 vyhlašujeme v kategorii: Gastronomické zážitky z celého světa. Doufáme, že budete mít na zájezdech dostatek času pro focení a už nyní se na všechny fotografie moc těšíme.

NEPÁL – putování pod střechou světa

Nepál - putování pod střechou světa

Vidět na vlastní oči zasněžené vrcholky nepálských velikánů je snem mnoha cestovatelů. Nepál však nenabízí pouze majestátní velehory, ale také rušná velkoměsta, buddhistické a hinduistické chrámy, menší stúpy, zelená údolí a malé vesničky s velmi přátelským obyvatelstvem. Každý z našich podzimních treků má určitě co nabídnout, tak neváhejte a pojeďte spolu s námi!

Tatrabus vyráží v sobotu 2. 6. na Krále Šumavy

Tatrabus na Author Maraton Tour

Již o tomto víkendu startuje nejdelší cyklomaraton v České republice, který se koná v nádherném prostředí Šumavy. Závodníky pojedeme podpořit i s naším Tatrabusem, který si bude možné prohlédnout a vyzkoušet si jaké to je sedět za volantem tohoto speciálu. Pro děti máme připravené omalovánky Tatrabusu, aby si mohly zkrátit čekání na závodníky v cíli. Těšíme se na atmosféru závodu, tak pokud budete poblíž, přijďte se za námi podívat.

Novinky z české edice Lonely Planet

Průvoce po Sardinii

Rádi bychom vás upozornili na další novinku z české edice Lonely Planet. Tentokrát je to Sardinie, která okouzluje svým divokým vnitrozemím, nadpozemskými plážemi a roztomilými výstřednostmi. Zde vás čekají závratně krásné projížďky po pobřeží, záhadná prehistorie a čtyři miliony ovcí, které vládnou silnicím. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.