ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Na cestách 30. 05. 2018

Na cestách 30. 05. 2018

Adventura na cestách: Pošlete nám své fotografie a vyhrajte zájezd!

Adventura

Zažít život

Vážení přátelé,
rádi bychom vás na sklonku jara pozdravili a podělili se s vámi o několik zajímavostí od nás z Adventury. Představíme vám naši kolekci nepálských turistických zájezdů, upozorníme na nového knižního průvodce po Sardinii, pozveme vás na setkání s naším Tatrabusem ještě než odpluje na celé léto na Island, a také bychom vám chtěli připomenout naši tradiční letní fotosoutěž. Podělte se jejím prostřednictvím o svoje zážitky a my vás za ně odměníme. Vítěz získává tradičně 10 000 Kč jako příspěvek na jakýkoliv z našich zájezdů a to už přeci stojí za to.  Přejeme vám krásné jaro a těšíme se již brzy s vámi na viděnou na některém z našich beznadějně vyprodaných letních zájezdů.

Za celou CK vám přeji krásné jaro
Petr Novotný

Pošlete nám své fotografie a vyhrajte zájezd!

14. ročník velké letní fotosoutěže

Od července do září 2018 vyhlašujeme již 14. ročník velké letní fotosoutěže. Ve hře je již tradičně celá řada zajímavých cen, včetně poukazu v hodnotě 10 000 Kč na náš zájezd. Fotosoutěž pro rok 2018 vyhlašujeme v kategorii: Gastronomické zážitky z celého světa. Doufáme, že budete mít na zájezdech dostatek času pro focení a už nyní se na všechny fotografie moc těšíme.

NEPÁL – putování pod střechou světa

Nepál - putování pod střechou světa

Vidět na vlastní oči zasněžené vrcholky nepálských velikánů je snem mnoha cestovatelů. Nepál však nenabízí pouze majestátní velehory, ale také rušná velkoměsta, buddhistické a hinduistické chrámy, menší stúpy, zelená údolí a malé vesničky s velmi přátelským obyvatelstvem. Každý z našich podzimních treků má určitě co nabídnout, tak neváhejte a pojeďte spolu s námi!

Tatrabus vyráží v sobotu 2. 6. na Krále Šumavy

Tatrabus na Author Maraton Tour

Již o tomto víkendu startuje nejdelší cyklomaraton v České republice, který se koná v nádherném prostředí Šumavy. Závodníky pojedeme podpořit i s naším Tatrabusem, který si bude možné prohlédnout a vyzkoušet si jaké to je sedět za volantem tohoto speciálu. Pro děti máme připravené omalovánky Tatrabusu, aby si mohly zkrátit čekání na závodníky v cíli. Těšíme se na atmosféru závodu, tak pokud budete poblíž, přijďte se za námi podívat.

Novinky z české edice Lonely Planet

Průvoce po Sardinii

Rádi bychom vás upozornili na další novinku z české edice Lonely Planet. Tentokrát je to Sardinie, která okouzluje svým divokým vnitrozemím, nadpozemskými plážemi a roztomilými výstřednostmi. Zde vás čekají závratně krásné projížďky po pobřeží, záhadná prehistorie a čtyři miliony ovcí, které vládnou silnicím. Navíc můžete využít exkluzivní slevu 25 %, kterou Vám na nákup dává naše Karta klienta Adventury.