Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Španělsko - Andalusie a Valencie

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
19. 5. – 27. 5. 20189 dní33 700 Kč15170803

Aktuálně plno!

15. 9. – 23. 9. 20189 dní-3%32 689 Kč33 700 Kč15170804

Popis

Zveme vás na cestu do španělských oblastí Valencie a Andalusie. Cestovat budeme v menší skupině pronajatým minibusem, pouze cestu z Valencie do Sevilly absolvujeme chloubou španělské železnice na palubě unikátního rychlovlaku AVE. Nocovat budeme přímo v navštívených místech. Návštěvu historických měst a památek si zpestříme i několika vycházkami do zdejší malebné přírody či krátkým odpočinkem na středomořských plážích. Navštívíme věhlasná města v čele s Granadou, ale také horské údolí Las Alpujarras, pokocháme se bílými vesničkami na svazích hor Sierra Nevady, ochutnáme světově proslulou sušenou šunku jamón serrano a komu síly stačí si může po nocích zatančit flamenco v jednom z andaluských barů. 

Na co se můžete těšit?

 • Valencie - město umění a vědy
 • Historické památky i malebná příroda Andalusie
 • Přejezd rychlovlakem AVE
 • Ubytování přímo v navštívených městech

Program

 • 1. den

  Letecky Praha – Valencie

 • 2. den

  Valencie – prohlídka historického centra – městská brána Torres de Serranos, gotická budova Hedvábné burzy La Lonja , valencijská katedrála. Prohlídka moderního projektu CAC – Města umění a věd, Oceanografic – fakultativně návštěva největšího mořského parku v Evropě. 

 • 3. den

  Sevilla – ranní odjezd rychlovlakem AVE z Valencie; odpolední prohlídka historické části města. Čtvrť El Arenal , sevillská býčí aréna Maestranza, gotická katedrála s maurskou zvonicí La Giralda Archivo de Indias, královské hradby Real Alcázar, krásné náměstí Plaza Espaňa

 • 4. den

  Córdoba – návštěva nejslavnější mešity Mezquita; pevnost Alcázar de los Reyes Cristianos; malebné uličky židovského a arabského města Judería a prohlídka córdobské synagogy. Odpolední odjezd do Granady. 

 • 5. den

  NP Los Cahorros – půldenní pěší nenáročná vycházka podél řeky Río Monachil; odpolední prohlídka a odpočinek v přímořském městečku Salobreňa s možností koupání. 

 • 6. den

  Granada - místo posledního odpočinku katolických králů Capilla Real, městská čtvrť Albaicín , komplex paláců v arabském stylu Alhambra a zahrady Generalife

 • 7. den

  Las Alpujarras - procházka bílými vesničkami jižní části Sierra Nevada v podhůří nejvyšší pevninské hory Španělska Mulhacén. Odpolední odjezd do Málagy, prohlídka města. 

 • 8. den

  Garganda del Chorro – možnost procházky po vysutých lávkách Caminito delRey; odpoledne návštěva města Ronda, prohlídka nejmalebnějšího města Andalusie; domov býčích zápasů Plaza de Torros; Puente Nuevo, most přes hluboké údolí Guadalevín. 

 • 9. den

  Gibraltar – ranní přejezd do města, které je známé pro četný výskyt opic; prohlídka města. Večerní návrat do Malagy a letecky zpět do Prahy (přílet cca v 1:30h 28.5.).

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. poplatků Praha–Valencie/Málaga–Praha ve výši 9000 Kč, doprava minibusem, transfery z/na vlak či letiště, lístek na rychlovlak AVE, vstupné na Caminito del Rey, 8x hotel či penzion se snídaní, materiály.

Fakultativní služby:

Palácový komplex Alhambra - 14 EUR
Zahrady Generalife - 7 EUR

Ubytování:

2x ubytování ve Valencii
1x ubytování v Seville
3x ubytování v Granadě
2x ubytování v Malaze

Poznámka:

Caminito del Rey

Vzhledem k tomu, že je nutné rezervovat permit na vstup na tuto královskou cestu a míst je omezené množství (z bezpečnostních důvodů), nejsme schopni tuto službu garantovat. 

Pořadatel:
CK Adventura
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.