Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lago di Garda na kole v pohodě

Jižní část jezera
dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatysnídaně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
22. 6. – 1. 7. 201810 dní-2%12 730 Kč12 990 Kč od 8 810 Kč11299802
14. 9. – 23. 9. 201810 dní-4%11 510 Kč11 990 Kč10 550 Kč11299804

Popis

Cyklostezky a malé silničky nás zavedou do jižní části Gardského jezera, jehož okolí je jako stvořené pro pohodovou cyklistiku. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými kulturními pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické. Přírodní pozoruhodnosti náš čekají nejen na pobřeží jezera, ale i v údolích místních řek, kam nás cyklotrasy nejednou zavedou.

Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání a další vodní aktivity. Odsud budeme s podporou autobusu nebo přívozů vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v mobilhomech v kempu přímo na pobřeží jezera, snídaně
 • Cyklistika pro pohodáře
 • Verona  – se třetí největší římskou arénou na světe
 • Křišťálově čisté Gardské jezero

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Sarche; vyložení kol a odtud po cyklostezce podél řeky Sarca až do historického centra Arco, dále až k severnímu břehu Lago di Garda, Riva del Garda (38 km); přesun autobusem do kempu; ubytování.

 • 3. den

  Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole podél řeky Mincio, malebná vesnička s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavu Peschiera del Garda (56 km).

 • 4. den

  Trajektem do městečka Garda odtud po cyklostezce podél jezera, přes starodávné Sirmione (římská vila z 1. stol. př. n. l., vodní hrad Scaligero) a přístavní města zpět do kempu (52 km).

 • 5. den

  Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu.

 • 6. den

  Z vyhlídky pod vrcholem Monte Maddalena sjezd do historické Brescie , cyklostezkou až k Lago d´Iseo (40 km).

 • 7. den

  Cyklistický okruh na východní straně jezera; trajektem do města Garda, odtud přes malebné Caprino Veronese, vyhlídka v Rivoli Veronese, po cyklostezce až do přístavního města Bardolino (42 km).

 • 8. den

  Z městečka Bussolengo na kole do romantické Verony  – města věčných milenců – neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě); cyklostezkami až do přístavního města Peschiera di Garda (48 km).

 • 9.–10. den

  Odpočinkový den, koupání, dopoledne vyklizení mobilhomů; krátký cyklistický okruh přímo z kempu, přístavní městečko Moniga di Garda, klášter di Santa Maria Assunta v Maguzzano z 15. století, vyhlídky v blízkosti Castello di Padenghe, městečko Villa di Saló (42 km) v podvečer odjezd autobusem, návrat do Prahy druhý den v ranních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x mobilhome se snídaní, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené ložnice – 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s oddělenými lůžky (vlastní povlečení); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. 

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt ložní prádlo (10 EUR/osoba - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář). Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Vybavenost kempu: 2 bazény, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, stolní tenis, beach volejbal aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu restaurace, bar aj. Kemp se nachází přímo u pláže, kde jsou i kiosky s občerstvením.

Stravování:

Po celou dobu pobytu se podávají snídaně, na místě připravované naším personálem. Večeře (viz služby za příplatek); lehké italské večeře v podobě pizzy, těstovin, salátů budou připravovány a podávány v restauraci přímo v kempu. Pro přípravu večeří můžete také využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.

Povrch a profil:

asfalt, převážně rovinatý, místy mírně zvlněný profil. Trasy lze absolvovat na všech typech kol – silničních, trekových i horských. Pro zájemce jsou připraveny i delší varianty tras.

 

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.