Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Bevagna

Bevagna

Město málo známé, položené v rovině, má zachovalé středověké centrum obehnané hradbami. Na náměstí najdeme románský kostel Sv. Silvestra (12.stol), fontánu, sloup Sv. Rocha (Rocco), Palazzo dei Consoli, několik příjemných hospůdek, turistické informace a středověkou papírnu, kde vám při troše štěstí předvedou tradiční středověkou technologii výroby. Ruční papír s vodoznakem si můžete i zakoupit. Další dílny nám připomenou, jak se tkaly koberce, nebo vyráběly provazy.

Ve městě je také muzeum, kde se o zdejším kraji dozvíme více. Kromě obrazů uvidíme pozůstatky mozaiky z římských lázní ze 2.stol.,p.n.l. Přítomnost Římanů dosvědčuje také římská silnice via Flaminia, která tudy vedla. V centru můžete strávit pár nerušených chvil, neboť toto malebné město turisté naštěstí ještě neobjevili.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.