Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Bevagna

Bevagna

Město málo známé, položené v rovině, má zachovalé středověké centrum obehnané hradbami. Na náměstí najdeme románský kostel Sv. Silvestra (12.stol), fontánu, sloup Sv. Rocha (Rocco), Palazzo dei Consoli, několik příjemných hospůdek, turistické informace a středověkou papírnu, kde vám při troše štěstí předvedou tradiční středověkou technologii výroby. Ruční papír s vodoznakem si můžete i zakoupit. Další dílny nám připomenou, jak se tkaly koberce, nebo vyráběly provazy.

Ve městě je také muzeum, kde se o zdejším kraji dozvíme více. Kromě obrazů uvidíme pozůstatky mozaiky z římských lázní ze 2.stol.,p.n.l. Přítomnost Římanů dosvědčuje také římská silnice via Flaminia, která tudy vedla. V centru můžete strávit pár nerušených chvil, neboť toto malebné město turisté naštěstí ještě neobjevili.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.