Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

San Marino

San Marino

Tuto nejstarší evropskou republiku založil údajně sv. Martin. poustevník a kameník, jenž byl ve 4. stol nucen uprchnout před císařem Diokletianem, pronásledovatelem křesťanů. Doprovázel jej sv. Lev, který se zasloužil o zrod městečka San Leo.

San Marino se rozprostírá na svazích hory Monte Titano, má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a tisícičlennou armádu.

V nejširším místě měří pouhých 12 km.Stejnojmenné hlavní město je stále přeplněno turisty, kteří si v malebném centru města užívají zejména krámky s levnými suvenýry, alkoholem, koženými výrobky a dalším zbožím. Z památek se vyplatí navštívit alespoň některou ze tří přístupných pevností, najdete tam sbírku starých zbraní a kromě toho se pokocháte krásným výhledem.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.