Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

San Marino

San Marino

Tuto nejstarší evropskou republiku založil údajně sv. Martin. poustevník a kameník, jenž byl ve 4. stol nucen uprchnout před císařem Diokletianem, pronásledovatelem křesťanů. Doprovázel jej sv. Lev, který se zasloužil o zrod městečka San Leo.

San Marino se rozprostírá na svazích hory Monte Titano, má vlastní mincovnu, poštovní známky, reprezentační fotbalové mužstvo a tisícičlennou armádu.

V nejširším místě měří pouhých 12 km.Stejnojmenné hlavní město je stále přeplněno turisty, kteří si v malebném centru města užívají zejména krámky s levnými suvenýry, alkoholem, koženými výrobky a dalším zbožím. Z památek se vyplatí navštívit alespoň některou ze tří přístupných pevností, najdete tam sbírku starých zbraní a kromě toho se pokocháte krásným výhledem.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.