Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Urbino

Urbino

Město, které soutěží s Florencií o prvenství ve vzniku renesance. Za nejkrásnější renesanční palác v Itálii je považován právě Dóžecí palác Federica III. z rodu Montefeltrů v Urbinu. Federico (1444–1482) byl jak milovníkem umění, tak i vojákem a jeho vytříbeně řešený palác vzdává hold uměleckým a intelektuálním ideálům renesance. V jeho paláci dnes sídlí Národní galerie Marche. V ní si můžete prohlédnout díla italského malířství od doby románské až po baroko a vytvořit si tak ucelený přehled o jeho vývoji. Z dalších památek stojí za zmínku neoklasicistní dóm z r. 1789, rodný dům malíře Raffaella, slavného rodáka z Urbina (1483–1520), oratorium San Giuseppe a San Giovanni Battista a pevnost Albornoziů se zbytky hradeb a bašt ze 16.stol.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.