Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Urbino

Urbino

Město, které soutěží s Florencií o prvenství ve vzniku renesance. Za nejkrásnější renesanční palác v Itálii je považován právě Dóžecí palác Federica III. z rodu Montefeltrů v Urbinu. Federico (1444–1482) byl jak milovníkem umění, tak i vojákem a jeho vytříbeně řešený palác vzdává hold uměleckým a intelektuálním ideálům renesance. V jeho paláci dnes sídlí Národní galerie Marche. V ní si můžete prohlédnout díla italského malířství od doby románské až po baroko a vytvořit si tak ucelený přehled o jeho vývoji. Z dalších památek stojí za zmínku neoklasicistní dóm z r. 1789, rodný dům malíře Raffaella, slavného rodáka z Urbina (1483–1520), oratorium San Giuseppe a San Giovanni Battista a pevnost Albornoziů se zbytky hradeb a bašt ze 16.stol.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.