Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Urbino

Urbino

Město, které soutěží s Florencií o prvenství ve vzniku renesance. Za nejkrásnější renesanční palác v Itálii je považován právě Dóžecí palác Federica III. z rodu Montefeltrů v Urbinu. Federico (1444–1482) byl jak milovníkem umění, tak i vojákem a jeho vytříbeně řešený palác vzdává hold uměleckým a intelektuálním ideálům renesance. V jeho paláci dnes sídlí Národní galerie Marche. V ní si můžete prohlédnout díla italského malířství od doby románské až po baroko a vytvořit si tak ucelený přehled o jeho vývoji. Z dalších památek stojí za zmínku neoklasicistní dóm z r. 1789, rodný dům malíře Raffaella, slavného rodáka z Urbina (1483–1520), oratorium San Giuseppe a San Giovanni Battista a pevnost Albornoziů se zbytky hradeb a bašt ze 16.stol.

Aktuálně nabízíme dovolenou v Itálii:
 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.